Nová prodejna MPO Praha OTEVŘENA >> | Prodejna MPO Pardubice OTEVŘENA >>

TIP: Polštáře a přikrývky, s levandulí, včelím voskem... >

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. TIP na dárek: Dárkový poukaz na matraci

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. Když nestihneme použijte pod stromeček tento poukaz - matrace jsou již na cestě

Všem zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné Vánoce a v roce 2024 pevné zdraví a 366 klidných a spokojených nocí na našich matracích.

  • Doprava zdarma nad 2000Kč
  • Polštářek zdarma ke každé matraci
doprava zdarma
Expedujeme do 5 prac. dní
+ 2x polštářek zdarma
Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA
   Český výrobek firmy MPO

Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA

Ortopedická 7zónová partnerská matrace Memory Comfort Extra 1+1 je vysoká 25 cm, zdravotní, vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. Tvoří ji různě tuhé VISCO a PUR pěny.

10 990 Kč s DPH
10 990 Kč s DPH
cm
šířka 1.matrace
Unit: Centimetre
cm
délka 1.matrace
Unit: Centimetre
cm
šířka 2.matrace
Unit: Centimetre
cm
délka 2.matrace
Unit: Centimetre
Popis
Jaký potah?
Balení
Recenze
Matrace na míru
Popis

Jak je produkt Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA vyroben?

Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA je obměnou naší nejprodávanější matrace 1+1 MEMORY COFORT zvýšenou o EXTRA 5 cm pro ještě pohodlnější spaní a vstávání. Tato matrace zdědila po své předchůdkyni vynikající ortopedické vlastnosti, díky kterým se stala naší dlouhodobě nejprodávanější matrací a stejně jako MEMORY COMFORT má 7 anatomických zón a nosnost 120 kg. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře. Je vhodná při bolestech zad, krční páteře a při problémech s bolestivostí kloubů. Druhá strana z tepelně modifikované PUR pěny je rozdělena do 7 anatomických zón. Díky výšce 25 cm vyhovuje tato matrace například seniorům, protože umožňuje snadnější usedání i vstávání. Výjimečná konstrukce matrace Memory Comfort spočívá v rozdílných materiálech, a tím i tuhosti každé strany. Ty lze pak měnit podle toho, jaká tvrdost vám více vyhovuje nebo podle aktuálního zdravotního stavu. Takto vysokou matraci doporučujeme umístít spíše na laťkový rošt, protože při takové vyšce matrace již pružné lamely lamelového roštu pozbývají smyslu. Všechny typy nabízených potahů k matraci Memory Comfort jsou alergicky neutrální a pratelné. Stačí si vybrat ten který nejlépe odpovídá vašim potřebám.

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

materiály VISCO

VISCO - paměťová pěna je přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří jen malý protitlak

tuhost matrace dvě tuhosti

5 a 4
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matrace 25 cm

výška matrace

nosnost matrace do 120 kg

nosnost matrace

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

zdravotní matrace doporučeno ortopedem

zdravotní matrace

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA

v kombinaci s použitými materiály optimalizuje pozici těla při spánku pro odpočinek a uvolnění po celodenní námaze

Výška jádra Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA

Orientační výška matrace: 25 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spolehněte se na nás

Při konstrukci každé matrace uvažujeme vždy o její funkci a konzultujeme s ortopedy, abychom mohli dosáhnout nejlepších podmínek pro pohodlný spánek a lepší probuzení do každého nového dne.

Česká rodinná výroba

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce.Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. více info

Spolehněte se na nás
Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na naši přírodu a její budoucnost.
Všechny odpady z materiálů třídíme pro ekologickou likvidaci. Naši zaměstnanci jsou nabádání k úspoře energie. Také naši výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je zcela zdravotně nezávadné a vyráběno s certifikací.

Matrace pro přepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Parametry
doporučené propro mladé a studenty, partnerské matrace, pro bolavá záda a klouby, pro děti, pro dospělé
materiályPUR, VISCO
tuhost matracedvě tuhosti
počet zón7 zón
oblíbená polohana břichu, na zádech, na boku
výška matrace25 cm
nosnost matracedo 120 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaše váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
dárek2x polštářek zdarma
dopravazdarma
zdravotní matracedoporučeno ortopedem
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)5, 4
rozsah výškavysoká 21cm +
typ matracematrace 1+1 zdarma, matrace z paměťové pěny, pěnové matrace, sendvičové matrace
Jaký potah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.

pratelný na 40° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičcenebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera – Látka potahu je prošitá vrstvou PES rouna. Do vláken potahové látky jsou vetkány výtažky z rostliny Aloe Vera, které mají antibakteriální účinky a zároveň posilňují relaxační efekt spánku. Jedná se o funkční potah, který je vhodný pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Potah je opatřen zipem pro snadnou manipulaci a s možností rozdělit potah na 2 části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – potah je prošit speciálním dutým polyesterového vláknem SIMACO®. Potah je hypoalergenní, bez chemických přísad a zamezuje množení roztočů, bakterií, hub a dalších mikroorganismů. Tento potah současně umožňuje odvádět vlhkost vylučovanou během spánku. Výhodou materiálu je jeho rychlá vysychavost a příjemný povrch na dotek. Matracový potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej tedy rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, přičemž se zachovají veškeré hygienické podmínky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – jedná se o luxusní matracový potah s obsahem molekul stříbra, které zamezují tvorbě škodlivých bakterií. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vzniku nepříjemného zápachu. Tento potah je prošit sedmidutinovým vláknem s výbornou tepelnou izolací. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – jedná se o vodonepropustný froté potah, který ochrání matraci před protečením tekutin. Tento potah zároveň propustí vodní páru, a tak umožňuje matraci „dýchat“. Matracový potah je velmi diskrétní, opatřený zipem. Může se vyvařovat a prát až na 95°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce -vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka potahu je opatřena speciálním zátěrem, díky kterému je látka vodonepropustná. Potah však propustí vodní páru, tím umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vysoký komfort ležení. Materiál je omyvatelný, pratelný na 95°C, nehořlavý, odolný plísním a bakteriím. Je možné potah desinfikovat pomocí běžných desinfekčních prostřeků.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Bamboo

Potah Bamboo Díky potahu Bamboo s vysokým podílem přírodní viskozy výborně reguluje vlhkost. Obsahuje celulozu ze 100% přírodního bambusu. Potah je pratelný až na 60 °C a opatřený děleným zipem pro snadné praní.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Balení

Balení a přeprava matrací

Matrace balíme speciálním komprimovacím strojem do kompaktních balíků, které se snadno přenáší až na místo určení - do Vaší postele.

Balík je opatřen pevnou fólií proti ušpinění při přepravě, a popruhy pro snadnější manipulaci.

Balík po doručení opatrně rozstřihněte a nechte matraci, aby nabrala zpět svůj objem, cca do 12 hodin je matrace připravena pro použití.

Součástí balení je i návod na údržbu matrace.

Pokud není uvedeno jinak balení obsahuje anantomický polštářek jako dárek. Je zabalen uvnitř a nemusí být na první pohled vidět.

1. Matrace zabalíme a zkomprimujeme
2. Komfortně dopravíme až k Vám domů
3. Jednoduše a opatrně matraci rozbalíte
4. Matrace se vrátí do původního tvaru
Recenze
David J

DJ

Matrace dorazily rychle a v pořádku. Vzhledem k ostatním recenzím věřím, že jsou kvalitní a budou dobře sloužit po dlouhou dobu. Děkuji i za dva polštářky. Jediným drobným zklamáním je, že polštářky jsou bez potahu. Nevím, jak tyto anatomické polštářky obalit. I tak děkuji...

podzemnadana

Recenze byla napsána na Zboží.cz

Pro:
matrace je vyšší dobře se s ní vstává
Proti:
žádné

urb.jar

Recenze byla napsána na Zboží.cz

Pro:
Při výměně matrace většinou chvilku trvá než si záda zvyknou, tentokrát to bylo bez zvykání,sedlo nám to na první dobrou.

Dušan Kučej

Super extra vysoká matrace

Měli jsme pozitivní zkušenost už i s nižší variantou této matrace - memory comfort, která nám vydržela hodně dlouho, ale s vyšším věkem se už hůře vstává z postele, proto jsme si pořídili tuto vyšší matraci - memory comfort extra s extra zvýšenou výškou. A opět je to poleženíčko jak pro krále (a královny;) takže pokud chcete vysokou ortopedickou matraci za rozumnou cenu, tak myslím, že leopší na trhu neseženete.

Adéla

Výborná matrace

Objednala jsem pro me rodice matrace Ortopedická 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA, 85x195 cm. Vzhledem k tomu, ze rodice jsou jiz ve vyssi vekove kategorii, potrebovala jsem matrace odpovidajici veku a zdravotnimu stavu. Vyuzila jsem poradenstvi obchodu a objednala jsem matrace. Predpokladany termin doruceni matraci byl na druhou polovinu ledna 2021. Byla jsem velmi mile prekvapena, kdyz matrace byly doruceny jeste pred vanocnimi svatky. Byl to opravdu ten nejlepsi vanocni darek. Hned prvni noc byla velkou ulevou od bolesti. Tato matrace je vhodna nejen pro starsi osoby. Je vysoka a velmi pohodlna. Je to presne to, co jsme od teto matrace ocekavali. Moc dekuji p. Milanu Obidovi a vsem pracovnikum MPO za kvalitni cesky vyrobek.

Karel

Matrace jsou skvělé!

Předtím jsme měli také s paměťovou pěnou, ale nedalo se na tom ležet. Tady tyto přesně odpovídají popisu. Takže spíše tvrdší, ale přesto příjemné. Doporučuji

Marie Marková

Paní

Zakoupili jsme matrace pro staré rodiče, nemohu tedy zatím posoudit kvalitu matrací ,nicméně ležela jsem na ní chvíli a bylo mi velmi přijemno .Jsme již teď rozhodnutí si koupit matraci domů. Chci zde velmi poděkovat za rychlou reakci a vstřícnost na prosbu dřívější výroby a zaslání matrace pro velmi nemocného manželova otce. Ještě jednou obrovské díky.Marie a Josef Markovi

Alena

Výška matrace, tvrdost - vše odpovídá mým požadavkům

Používám matrace sice teprve necelý týden, ale už za tuhle krátkou dobu můžu napsat, že je kvalita prvotřídní. Spí se mi velmi dobře a záda nebolí. Stejně tak jsem spokojená i s dárkem - polštáři, na bolest krční páteře také pomáhají. Celkově jsem velmi spokojená. Doporučuji matrace všem, kteří při sedavém zaměstnání trpí bolestmi zad a krční páteře.

Květa

Dloiho jsme hledali až nakonec ... MPO

Dlouho jsme vybírali matrace a byli jsme zmateni z toho co vybrat. Když se nám něco líbilo, byla cena příliš vysoká (za dvě matrace okolo třiceti tisíc).A pak naši mladí si objednali MPO matrace a my byli v šoku,jak jsou perfektní a ta cena!Takže včera dorazily a dnes už se těšíme do postele.Děkujeme.

Alexandra

1+1 - super cena za kvalitní matrace od českého výrobce

Matrace jsou skvělé, po dvou dnech vstávám konečně bez bolesti zad, manžel využívá tvrdší stranu matrace, já tu měkčí. Výška matrace je k nezaplacení, máme nižší postel. Jsme oba naprosto spokojeni. Příští nákup jen u MPO.

Vojtěch Trnovec

Vojtěch

Matrace máme asi 3/4 roku a nemůžeme si je vynachválit.. matrace jsou neproležené i když kolikrát spíme jen na jedné polovině :) příjemně se z nich vstává, protože jsou vysoké.Než si člověk zvykne na tuhost matrací, tak trochu trpí záda, ale pak už nevymění. Děkujeme za tak parádní spaní

hlousici

pan

Matrace jsou super. Hodně času trávím s ženou v kanceláři nebo v autě. Tělo si sice týden zvykalo, ale od té doby žádné bolesti zad a ramen po ránu. Spaní dostalo nový rozměr. Výška příjemná na vstávání. Není to jen pro starší :-)

Svatava

Super matrace

Oceňuji hlavně rychlé vyřízení objednávky a že zboží dorazilo v naprostém pořádku. Matrace je super,výborně se na ní spí. Jen pozor !!! čím je matrace vyšší,tím je těžší a hůř se s ní manipuluje......jinak vše OK

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Alen

Malinko tvrdší matrace, ale velmi pohodlné

Objednávka byla doručena v pořádku a rychle. Matrace jsou skvěle vysoké (25 cm) a velmi pohodlné. Tento obchod opravdu doporučuji.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
sonny

Kvalitní vyšší maztrace

Kvalitní vysoká matrace,s manželkou používáme každý jinou stranu.Doporučuji pro starší z důvodu lepšího vstávání i při nižší výšce rámu postele.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA

Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA

Ortopedická 7zónová partnerská matrace Memory Comfort Extra 1+1 je vysoká 25 cm, zdravotní, vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. Tvoří ji různě tuhé VISCO a PUR pěny.

* Povinná pole
Matrace na míru

Potřebujete vyrobit matraci na míru?

Všechny matrace vyrábíme u nás, proto pro nás není problém vyrobit Vám matraci v požadovaném rozměru a to bez příplatku.

  • 1. Na detailu jakékoliv matrace u výběru rozměru zvolte "na míru"
  • 2. Vyplňte požadovaný rozměr matrace
  • 3. Systém Vám vypočte cenu Vaší nové matrace
  • Pak již stačí pouze přidat do košíku a objednat

Dodání vyrobené matrace je stejné jako u standardních rozměrů matrace.

Potřebujete atypicky tvar, či výšku?

Pokud potřebujete atypicky tvar, například tvar kruhu, neváhejte nám napsat

Kontaktní formulář

České matrace MPO také můžete koupit v

85 kamenných prodejnách po celé ČR