Nová prodejna MPO Praha OTEVŘENA >> | Prodejna MPO Pardubice OTEVŘENA >>

TIP: Polštáře a přikrývky, s levandulí, včelím voskem... >

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. TIP na dárek: Dárkový poukaz na matraci

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. Když nestihneme použijte pod stromeček tento poukaz - matrace jsou již na cestě

Všem zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné Vánoce a v roce 2024 pevné zdraví a 366 klidných a spokojených nocí na našich matracích.

  • Doprava zdarma nad 2000Kč
  • Polštářek zdarma
doprava zdarma
Expedujeme do 5 prac. dní
+ Polštářek zdarma
matrace CUPRA Therapy
   Český výrobek firmy MPO

Antibakteriální matrace CUPRA Therapy

CUPRA Therapy je antibakteriální ortopedická pětizónová matrace s dvěma stupni optimální střední tuhostí. Každý si tak vybere tu stranu matrace, která mu více vyhovuje. Je vhodná pro všechny věkové kategorie včetně dětí. Nejvíce ji však ocení lidé aktivní a sportovci, kterým zajistí dokonalou regeneraci těla během noci.

Popis
Jaký potah?
Balení
Recenze
Matrace na míru
Popis

Věděli jste, že při spánku vytvoříme až 500 litrů potů ročně? Tato matrace si s tím díky vrstvě z koňských žíní a paměťové pěně s perfektními termoregulačními vlastnostmi dokáže poradit. 

Jak je produkt Antibakteriální matrace CUPRA Therapy vyroben?

CUPRA Therapy je Revoluční sendvičová matrace s koňskými žíněmi a paměťovou pěnou s obsahem iontů mědi. Ionty mědi odvedou z vašeho těla přebytečné teplo, zabrání množení mikroorganismů a koňské žíně zlepšují tuhost matrace a její perfektní odvětrání. CUPRA Therapy má nosnost 130 kg a mimořádnou výšku 22 cm pro lehčí vstávání a uléhání. 

Paměťová pěna Cupra Active s obsahem mědi

Měď v pěně je inovativní antibakteriální materiál, který brání množení mikroorganismů - bakterií, plísní a tím likviduje i živnou půdu pro roztoče.
Měď je prvek s výbornými termoregulačními vlastnostmi, proto vám paměťová pěna s ionty mědi zajistí nejen dokonalé vnoření do matrace, ale i perfektní tepelný komfort. Díky tomu se nebudete v noci ani tolik potit, což zajišťuje lepší hygienu lůžka.

Koňské žíně - vrstva z koňských žíní je pevná a má dokonalou vzdušnost, takže díky ní je lůžko nejen příjemně tuhé ale zajistí i odvětrání během noci nahromaděné vlhkosti, což také zlepšuje hygienu vašeho lůžka.

Neslibujeme Vám 100 dní na vyzkoušení, nebo vysoké slevy - protože ty Vám kvalitní spánek nezajistí. Raději našim zákazníkům nabízíme produkty za rozumnou cenu ověřené tisíci zákazníky v ČR i SR. A neradi vyrábíme jen nejlevnější matrace z nejlevnějších materiálů. Neustále se snažíme naše matrace na základě zkušeností nás i našich zákazníků vylepšovat a proto vkládáme do našich matrací nejnovější technologie a inovativní materiály, které fungují a zajišťují dokonalejší spánek.
Materiály testujeme a zkoumáme tak, abychom Vám vždy pomohli se co nejlépe vyspat a probudit do nového dne lépe.

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

materiály med

Paměťová pěna s obsahem molekul mědi - antibakteriální pěna s termoregulačními schopnostmi

materiály HR

HR - studená pěna, prodyšná a komfortní pěna, odvádí vlhkost z lůžka

materiály Koňské žíně

Koňské žíně - lehká prodyšná deska, odvádí vlhkost a dodává oporu tělu

tuhost matrace dvě tuhosti

4 a 5
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)

počet zón 5 zón

počet zón

výška matrace 22 cm

výška matrace

nosnost matrace do 130 kg

nosnost matrace

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

zdravotní matrace doporučeno ortopedem

zdravotní matrace

prodloužená záruka záruka 5let

prodloužená záruka

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

5 zónový systém Antibakteriální matrace CUPRA Therapy

v kombinaci s použitými materiály optimalizuje pozici těla při spánku pro odpočinek a uvolnění po celodenní námaze

Výška jádra Antibakteriální matrace CUPRA Therapy

Orientační výška matrace: 22 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spolehněte se na nás

Při konstrukci každé matrace uvažujeme vždy o její funkci a konzultujeme s ortopedy, abychom mohli dosáhnout nejlepších podmínek pro pohodlný spánek a lepší probuzení do každého nového dne.

Česká rodinná výroba

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce.Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. více info

Spolehněte se na nás
Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na naši přírodu a její budoucnost.
Všechny odpady z materiálů třídíme pro ekologickou likvidaci. Naši zaměstnanci jsou nabádání k úspoře energie. Také naši výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je zcela zdravotně nezávadné a vyráběno s certifikací.

Matrace pro přepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Parametry
doporučené propartnerské matrace, pro starší a dlouhodobě ležící, pro seniory, pro mladé a studenty, pro dospělé, pro děti, pro bolavá záda a klouby
materiályPUR, med, HR, Koňské žíně
tuhost matracedvě tuhosti
počet zón5 zón
oblíbená polohana boku, na břichu, na zádech
výška matrace22 cm
nosnost matracedo 130 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaše váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
dárekPolštářek zdarma
dopravanejrychlejsi
zdravotní matracedoporučeno ortopedem
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)4, 5
prodloužená zárukazáruka 5let
rozsah výškavysoká 21cm +
typ matracematrace s koňskými žíněmi, matrace s mědí a stříbrem, matrace z paměťové pěny, matrace ze studené pěny HR, pěnové matrace, sendvičové matrace
Jaký potah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.

pratelný na 40° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera – Látka potahu je prošitá vrstvou PES rouna. Do vláken potahové látky jsou vetkány výtažky z rostliny Aloe Vera, které mají antibakteriální účinky a zároveň posilňují relaxační efekt spánku. Jedná se o funkční potah, který je vhodný pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Potah je opatřen zipem pro snadnou manipulaci a s možností rozdělit potah na 2 části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – potah je prošit speciálním dutým polyesterového vláknem SIMACO®. Potah je hypoalergenní, bez chemických přísad a zamezuje množení roztočů, bakterií, hub a dalších mikroorganismů. Tento potah současně umožňuje odvádět vlhkost vylučovanou během spánku. Výhodou materiálu je jeho rychlá vysychavost a příjemný povrch na dotek. Matracový potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej tedy rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, přičemž se zachovají veškeré hygienické podmínky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – jedná se o luxusní matracový potah s obsahem molekul stříbra, které zamezují tvorbě škodlivých bakterií. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vzniku nepříjemného zápachu. Tento potah je prošit sedmidutinovým vláknem s výbornou tepelnou izolací. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – jedná se o vodonepropustný froté potah, který ochrání matraci před protečením tekutin. Tento potah zároveň propustí vodní páru, a tak umožňuje matraci „dýchat“. Matracový potah je velmi diskrétní, opatřený zipem. Může se vyvařovat a prát až na 95°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce -vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka potahu je opatřena speciálním zátěrem, díky kterému je látka vodonepropustná. Potah však propustí vodní páru, tím umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vysoký komfort ležení. Materiál je omyvatelný, pratelný na 95°C, nehořlavý, odolný plísním a bakteriím. Je možné potah desinfikovat pomocí běžných desinfekčních prostřeků.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Bamboo

Potah Bamboo Díky potahu Bamboo s vysokým podílem přírodní viskozy výborně reguluje vlhkost. Obsahuje celulozu ze 100% přírodního bambusu. Potah je pratelný až na 60 °C a opatřený děleným zipem pro snadné praní.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Balení

Balení a přeprava matrací

Matrace balíme speciálním komprimovacím strojem do kompaktních balíků, které se snadno přenáší až na místo určení - do Vaší postele.

Balík je opatřen pevnou fólií proti ušpinění při přepravě, a popruhy pro snadnější manipulaci.

Balík po doručení opatrně rozstřihněte a nechte matraci, aby nabrala zpět svůj objem, cca do 12 hodin je matrace připravena pro použití.

Součástí balení je i návod na údržbu matrace.

Pokud není uvedeno jinak balení obsahuje anantomický polštářek jako dárek. Je zabalen uvnitř a nemusí být na první pohled vidět.

1. Matrace zabalíme a zkomprimujeme
2. Komfortně dopravíme až k Vám domů
3. Jednoduše a opatrně matraci rozbalíte
4. Matrace se vrátí do původního tvaru
Recenze
Václav

Příjemná matrace

Matraci mám jen krátce, ale zatím jsem ohromen. Přestal jsem se v noci tolik potit, skvěle se přizpůsobí a nikde netlačí. Takže určitě doporučuji.

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Antibakteriální matrace CUPRA Therapy

Antibakteriální matrace CUPRA Therapy

CUPRA Therapy je antibakteriální ortopedická pětizónová matrace s dvěma stupni optimální střední tuhostí. Každý si tak vybere tu stranu matrace, která mu více vyhovuje. Je vhodná pro všechny věkové kategorie včetně dětí. Nejvíce ji však ocení lidé aktivní a sportovci, kterým zajistí dokonalou regeneraci těla během noci.

* Povinná pole
Matrace na míru

Potřebujete vyrobit matraci na míru?

Všechny matrace vyrábíme u nás, proto pro nás není problém vyrobit Vám matraci v požadovaném rozměru a to bez příplatku.

  • 1. Na detailu jakékoliv matrace u výběru rozměru zvolte "na míru"
  • 2. Vyplňte požadovaný rozměr matrace
  • 3. Systém Vám vypočte cenu Vaší nové matrace
  • Pak již stačí pouze přidat do košíku a objednat

Dodání vyrobené matrace je stejné jako u standardních rozměrů matrace.

Potřebujete atypicky tvar, či výšku?

Pokud potřebujete atypicky tvar, například tvar kruhu, neváhejte nám napsat

Kontaktní formulář

České matrace MPO také můžete koupit v

85 kamenných prodejnách po celé ČR