Nová prodejna MPO Praha OTEVŘENA >> | Prodejna MPO Pardubice OTEVŘENA >>

TIP: Polštáře a přikrývky, s levandulí, včelím voskem... >

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. TIP na dárek: Dárkový poukaz na matraci

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. Když nestihneme použijte pod stromeček tento poukaz - matrace jsou již na cestě

Všem zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné Vánoce a v roce 2024 pevné zdraví a 366 klidných a spokojených nocí na našich matracích.

 • Doprava zdarma nad 2000Kč
 • Polštářek zdarma
doprava zdarma
Expedujeme do 5 prac. dní
+ 2x polštářek zdarma
Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT
   Český výrobek firmy MPO

Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT

Ortopedická 7zónová partnerská matrace Memory Comfort 1+1 je vysoká 20 cm, zdravotní, vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. Tvoří ji různě tuhé VISCO a PUR pěny. Memory Comfort jsou nejoblíbenější matrace – cena výborná.

9 790 Kč s DPH
9 790 Kč s DPH
cm
šířka 1.matrace
Minimum: 0
Maximum: 300
Unit: Centimetre
cm
délka 1.matrace
Minimum: 0
Maximum: 300
Unit: Centimetre
cm
šířka 2.matrace
Minimum: 0
Maximum: 300
Unit: Centimetre
cm
délka 2.matrace
Minimum: 0
Maximum: 300
Unit: Centimetre
Popis
Jaký potah?
Balení
Recenze
Matrace na míru
Popis

Jak je produkt Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT vyroben?

Ortopedická Matrace 1+1 Memory Comfort je dlouhodobě nejprodávanější matrací z nabídky MPO především díky svým vynikajícím ortopedickým vlastnostem a dlouhodobé spokojenosti zákazníků. Matrace má 7 anatomických zón a nosnost 120 kg. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře. Je vhodná při bolestech zad, krční páteře a při problémech s bolestivostí kloubů. Druhá strana z tepelně modifikované PUR pěny je rozdělena do 7 anatomických zón. Výjimečná konstrukce matrace Memory Comfort spočívá v rozdílných materiálech, a tím i tuhosti každé strany. Ty lze pak měnit podle osobních preferencí každého spáče nebo aktuálního zdravotního stavu. Všechny typy nabízených potahů k matraci Memory Comfort jsou alergicky neutrální a pratelné. Stačí si vybrat ten nejlepší pro vás, abyste se mohli těšit ze zdravého a posilujícího spánku po celou noc. Díky nadstandardní výšce 20 cm vyhovuje tato matrace například seniorům, protože umožňuje snadnější usedání i vstávání. Kdo by potřeboval ještě vyšší matraci, doporučujeme obměnu této matrace s o 5 cm zvýšenou výškou - matraci 1+1 MEMORY COMFORT EXTRA s celkovou výškou 25 cm. 

materiály VISCO

VISCO - paměťová pěna je přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří jen malý protitlak

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

tuhost matrace dvě tuhosti

5 a 4
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matrace 20 cm

výška matrace

nosnost matrace do 120 kg

nosnost matrace

podložka pevná podložka, rošt

vhodná pro pevná podložka, rošt

zdravotní matrace doporučeno ortopedem

zdravotní matrace

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT

v kombinaci s použitými materiály optimalizuje pozici těla při spánku pro odpočinek a uvolnění po celodenní námaze

Výška jádra Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT

Orientační výška matrace: 20 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spolehněte se na nás

Při konstrukci každé matrace uvažujeme vždy o její funkci a konzultujeme s ortopedy, abychom mohli dosáhnout nejlepších podmínek pro pohodlný spánek a lepší probuzení do každého nového dne.

Česká rodinná výroba

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce.Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. více info

Spolehněte se na nás
Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na naši přírodu a její budoucnost.
Všechny odpady z materiálů třídíme pro ekologickou likvidaci. Naši zaměstnanci jsou nabádání k úspoře energie. Také naši výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je zcela zdravotně nezávadné a vyráběno s certifikací.

Matrace pro přepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Parametry
doporučené propartnerské matrace, pro bolavá záda a klouby, pro děti, pro dospělé, pro mladé a studenty, pro seniory
materiályVISCO, PUR
tuhost matracedvě tuhosti
počet zón7 zón
oblíbená polohana zádech, na břichu, na boku
výška matrace20 cm
nosnost matracedo 120 kg
podložkapevná podložka, rošt
vaše váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
dárek2x polštářek zdarma
dopravazdarma
zdravotní matracedoporučeno ortopedem
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)5, 4
rozsah výškastřední 14-20cm
typ matracematrace 1+1 zdarma, matrace z paměťové pěny, pěnové matrace, sendvičové matrace
MPO specialnas-tip
Jaký potah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.

pratelný na 40° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera – Látka potahu je prošitá vrstvou PES rouna. Do vláken potahové látky jsou vetkány výtažky z rostliny Aloe Vera, které mají antibakteriální účinky a zároveň posilňují relaxační efekt spánku. Jedná se o funkční potah, který je vhodný pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Potah je opatřen zipem pro snadnou manipulaci a s možností rozdělit potah na 2 části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – potah je prošit speciálním dutým polyesterového vláknem SIMACO®. Potah je hypoalergenní, bez chemických přísad a zamezuje množení roztočů, bakterií, hub a dalších mikroorganismů. Tento potah současně umožňuje odvádět vlhkost vylučovanou během spánku. Výhodou materiálu je jeho rychlá vysychavost a příjemný povrch na dotek. Matracový potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej tedy rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, přičemž se zachovají veškeré hygienické podmínky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – jedná se o luxusní matracový potah s obsahem molekul stříbra, které zamezují tvorbě škodlivých bakterií. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vzniku nepříjemného zápachu. Tento potah je prošit sedmidutinovým vláknem s výbornou tepelnou izolací. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – jedná se o vodonepropustný froté potah, který ochrání matraci před protečením tekutin. Tento potah zároveň propustí vodní páru, a tak umožňuje matraci „dýchat“. Matracový potah je velmi diskrétní, opatřený zipem. Může se vyvařovat a prát až na 95°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce -vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka potahu je opatřena speciálním zátěrem, díky kterému je látka vodonepropustná. Potah však propustí vodní páru, tím umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vysoký komfort ležení. Materiál je omyvatelný, pratelný na 95°C, nehořlavý, odolný plísním a bakteriím. Je možné potah desinfikovat pomocí běžných desinfekčních prostřeků.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Bamboo

Potah Bamboo Díky potahu Bamboo s vysokým podílem přírodní viskozy výborně reguluje vlhkost. Obsahuje celulozu ze 100% přírodního bambusu. Potah je pratelný až na 60 °C a opatřený děleným zipem pro snadné praní.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Balení

Balení a přeprava matrací

Matrace balíme speciálním komprimovacím strojem do kompaktních balíků, které se snadno přenáší až na místo určení - do Vaší postele.

Balík je opatřen pevnou fólií proti ušpinění při přepravě, a popruhy pro snadnější manipulaci.

Balík po doručení opatrně rozstřihněte a nechte matraci, aby nabrala zpět svůj objem, cca do 12 hodin je matrace připravena pro použití.

Součástí balení je i návod na údržbu matrace.

Pokud není uvedeno jinak balení obsahuje anantomický polštářek jako dárek. Je zabalen uvnitř a nemusí být na první pohled vidět.

1. Matrace zabalíme a zkomprimujeme
2. Komfortně dopravíme až k Vám domů
3. Jednoduše a opatrně matraci rozbalíte
4. Matrace se vrátí do původního tvaru
Recenze
Michaela

Paní

Objednali jsme si matraci na základě recenzí. Nejprve jsem byla trochu překvapená (přišla mi měkká, když jsem se na ni posadila), ale musím říct, že se mi na této matraci spí velmi dobře. Přestože jsem byla zvyklá na tvrdší matraci, tak jsem spokojená. Manžel si také nestěžuje.

jitkadarickova

Recenze byla napsána na Zboží.cz

Pro:
tento produkt jsem si vybrala na základě recenzí , jelikož mám problémy se zády a klouby . Spí se na ni velice dobře.
Proti:
žádné

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Jitka Hradecká

Matrace Memory comfort

S touto matrací jsem opravdu spokojená.Kvalitni,pohodlna a dobrá cena. Opravdu doporučuji.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Marie

Recenze byla napsána na Zboží.cz

Pro:
matrace jsou vynikající , velmi dobře se na nich spí.
Proti:
nezjistila jsem žádné nedostatky

 • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Slávek

Recenze byla napsána na Zboží.cz

Pro:
Danou matraci jsem vybral po zkušenostech z minulosti s podobnou firmou, líbí se mi akce 1+1 zadarmo, tuto firmu znám, již z předchozí obj. kvalitních polštářů, navíc zde hrál fakt, výrobce sídlí nedaleko mého rodiště.
Vzhledem k váž. operaci páteře jsem volil model matrace, který byl pro mne nejvhodnější. Měkčí strana není to pravé ořechové, ale tvrdší strana je v mém případě to nejlepší. Holt každému vyhovuje něco jiného. Matraci používám několik týdnů, uvidíme po několika letech..


Proti:
Zatím nic

Marcel

Vynikajúce matrace

Kúpili sme 1 matrac 160x200, nemáme radi rozdelené matrace v manželskej posteli. Báli sme sa, či nám s manželkou bude vyhovovať rovnaká tvrdosť, ale keďže manželka je trochu pri tele, tak maximálna spokojnosť obidvoch. Spíme na strane s pamäťovou penou, musím povedať, že lepšie sme sa ešte nikdy nevyspali. Budíme sa o 2 hodiny neskôr ako na starom matraci a ani sa nám nechce z postele. Mal som pri kúpe obavy z visco-peny, pretože na iných odskúšaných matracoch mi nevyhovovala vrstva 2cm (v podstate žiadny efekt) ani celý matrac z visco-peny (nepríjemné zaborenie sa do matraca). Tento má však ideálnu vrstvu 5cm - ideálne zaborenie, hneď po prvej noci sme sa zobudili bez bolesti krížov a krku. A zatiaľ stále fantastické spanie. Primerane tvrdý zvyšok matraca, mojich 115kg na ňom vynikajúco zrelaxuje, žiadne prepadávanie sa ale ani žiadne tlaky. Chýbali mi pri vyberaní matraca technické údaje o hustote pien a ich hrúbke, na požiadanie mi ich výrobca obratom oznámil, ale toto by mohli mať štandardne na svojom webe. Ak som si ich zapamätal správne, tak Visco 45 - 5cm, opačná strana PUR 35 - 7cm, vnútro PUR 30kg/m3 - 8cm, pri danej cene 365€ nadštandardné parametre pre manželský matrac. Porovnateľné konkurenčné matrace stoja od 550€ vyššie. Otázkou zostáva, aký bude matrac po dvoch rokoch, ale so skúsenosťou so starým 10 ročným podstatne menej kvalitným matracom verím, že 7 rokov užívania je istých aj napriek iba 2 ročnej záruke. Ešte dodám, že podľa návodu matrac rozbalíte a okamžite môžete používať, žiadne niekoľko hodinové nafukovanie a nepociťovali sme žiaden nepríjemný zápach lepidla alebo molitanu. Poťah sme zvolili Silver active, takže sa matrac predražil o 80€, ale stojí za to. Chceli sme pôvodne matrac od slovenského výrobcu, ale keďže sme sa narodili dávno v Československu, fandíme aj moravskému výrobcovi, ktorý za výbornú cenu vyrába vynikajúce matrace. A zatiaľ neľutujeme. Proste COMFORT.

Gabriela Š.

Kvalitní ortopedická matrace

Tuto ortopedickou matraci jsem si vybrala kvůli mým potížím se zády a byla to dobrá volba. Po přechodu ze staré, velmi měkké matrace mi bylo sice chvíli krušno, ale jakmile si tělo zvyklo, dostavila se velká úleva, zejména pro krční páteř a oblast mezi lopatkami. Cenu považuji za velmi příznivou a navíc jsem ráda podpořila českou firmu.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Dominika

-

Trochu jsem se bála matrací z těchto pěn, ale spokojenost. Měli jsme i předtím kvalitní, pružinové (dosloužily), takže nemohu tvrdit, že jsou nej, ale jsem spokojená, spí se na nich velmi dobře(zatím vyzkoušena jen strana s paměťovou pěnou). Pokud vydrží, tak se k této firmě ráda vrátím.

Zdenek Veselý

Zdenek

Přišlo to zajímavě zabalené do dvou válců. Pro moje bolavá záda je matrace výborná. Pro někoho ale může být tvrdá. Já jsem za ty peníze spokojen. Jinde by za to byla jen jedna :-)

Zdenek Veselý

Zdenek

Přišlo to zajímavě zabalené do dvou válců. Pro moje bolavá záda je matrace výborná. Pro někoho ale může být tvrdá. Já jsem za ty peníze spokojen. Jinde by za to byla jen jedna :-)

Petra

Petra

Matraci mám už třetí rok, jsem moc spokojená.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Vendula

Zatím se spí bezvadně!

Zatím používáme krátce, tak mohu jen napsat, že se spí bezvadně. Koukala jsem po matracích i v obchodech, ale nakonec jsem objednala tyto. Dala jsem i na zveřejněné recenze a zatím opravdu nelituji. Za tuto cenu skvělá volba. A český výrobek.
Skvělá komunikace obchodu.

Alena

Alena

Máme tyto matrace již pět měsíců a jsme s nimi naprosto spokojeni. Ráno vstáváme s pocitem, že si clovek opravdu odpocinul. Matrace mají atipicky rozměr. Nebyl počítán žádný příplatek a byli dodány v normální dodací lhůtě. Což bylo super. Za nás tedy matrace na výbornou!!!! Děkujeme

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Ivan Zubal

dobra

Rychle dodani perfet spoluprace.

Magdaléna Ptáčková

Maya

Dnes jsme matraci poprvé použili a jsme nadšení! Předchozí matrace byla hrozná, brzy se proležela až na rošty a měli jsme z postele nakonec i modřiny. Teď máme za super cenu luxusní matraci, ze které asi pár dní nevstanu, o takové postýlce jsem snila dlouho

Milan a Simona

Pan

Velice doporučuji tyto matrace, po druhém dni spaní na nich pocit uvolnění svalsta kolem krční páteře na které s manželkou trpíme.
Dobře zabalené zboží.
Velice rychlé dodání zákazníkovi.
Vše super jak má být.
Moc Děkujeme Milan a Simona

Zdeněk

d.d.

Matrace jsou fajn,cena slušná,spokojenost

Michaela

Skvělý nákup

Po dlouhém vybírání jsme zakoupili matraci u MPO. Spokojenost veliká. Zboží došlo dle informací, vše bez problémů. Matraci jsme zvolili v jednom kuse pro oba a ani jeden necítíme, když druhý vstává - a to nejsme motýlí váhy. Máme ji už rok a dokonalost. Rodiče si ji koupili už také. Nyní budeme objednávat matraci dětskou pro dceru. S firmou spokojenost, bonus, že je česká.

Iva Husáková

Dobrý den

Právě uplynulo čtvrt roku od nákupu těchto matrací. Jsou doslova perfektní, ani nemohu věřit, že jsme měli štěstí a našli tento výrobek. A hlavně náš český. Drží, nepropadáme se, navíc je skvěle prodyšná. Manžel se občas potí. Ráno převléknu prostěradlo a po vlhkosti matrace ani památky. díky

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Mirek

pan

Matrace používáme již třetí měsíc.Perfektní!!!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Holcakova

Blanka

Matrace 1+1comfort jsem koupila již po třetí a jsem velmi spokojená. Potupně měním i na chalupě a rodičům a vše je perfektní. Vřele doporučuji

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Věra Součková

Slečna

Matraci mame od dubna a jsme s ni maximalne spokojeni. Kazdy den me diky ni prestanou bolet zada z prace a odpocinu si na ni. Velmi doporucuji!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Naďa

Nad míru spokojená

Těšila jsem se s bolesti v zádech od zaplacení přesně deset dní, než jsem matraci položila na rošt a poprvé se do ní položila. Och, to neumím popsat, jak cenný je to zážitek. Matrace jsem vybírala podle ceny a jsem naprosto spokojená, protože mi přišly matrace v naprosto skvělé kvalitě. Doporučuji. České firmě gratuluji a přeji spoustu dalších spokojených zákazníků. Neumím si představit že by někdo byl nespokojen. Těším se do postele. Díky!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Jana Fuksová

Vážení

Matrace máme asi 3 měsíce a jsme s manželem oba velmi spokojení. Bezvadně se na nich spí a jsou to zatím nejlepší matrace, co jsme měli. Jsme už důchodci, tak i cena byla pro nás příznivá. Komunikace s výrobcem po internetu i dodávka byla bez problémů a rychlá. Doporučujeme!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Jana F.

Vážení

Zatím nejlepší matrace co jsme měli. Oba s manželem je chválíme, jsme moc spokojeni. Profesionální vyřízení objednávky. Doporučujeme !!!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Jaroslava Prosová

Jaroslava, Most

Veliká spokojenost, úžasné matrace za rozumnou cenu. Nemohu vynachválit a všem doporučuji.

Jan Horkolič

Panské spaní

Matrace můžeme jen doporučit. Perfektně se na nich spí . Dobře zabalené a doručení také v pohodě . Myslel jsem , že budeme čekat až " nabydou " ale spali jsme hned po doručení .

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Jan Douděra

Pan

Matrace jsou naprosto skvělé, příjemné a naprostá spokojenost.
Vřele doporučuji všem !!!

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Ondřej K

Ondřej K.

Super !!!

Kateřina C.

Vážení

Matrace jsou opravdu perfektní a za skvělou cenu. Naprostá spokojenost, ráno vstávám v pohodě a svěží, žádné rozlámané tělo. Matrace z MPO mohu jen doporučit!!!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Veronika Pangrác Caplová

Veronika

Vaše matrace hodnotim 1*.Těšim se když mam jit večer si na ně lehnout.Ráno vstávám odpočatá,nebolí mě záda ani kyčle a diky anatomickym polstarum jsem se naučila i spat na zádech,coz jsem pred tim nemohla.Konečne kvalitne spím.DĚKUJU ❤

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Tomáš

Tom a Péťa

Dlouho jsme s přítelkyní vybírali správnou matraci a zkoušeli mnoho typů v obchodech, jelikož jsme spali na nekvalitních válendách přiražených k sobě a o výběru matracích jsme nevěděli nic. Řešili jsme výšku matrace, tvrdost, jednu velkou (180x200) a nebo rozdělenou (2krát 90x200). Chodili jsme do obchodů, zkoušeli jsme matrace a koukali na internetu. Nemáme žádné zdravotní problémy se zády, jen jsme si chtěli konečně koupit pořádnou matraci na spaní. Po dlouhém získávání rad a zkušeností od ostatních jsme zjistili, že nejlepší volba je výška větší než 15 cm a rozdělená (aby se ten druhý nevzbudil, když člověk vylézá z postele). V obchodě na jiné matraci jsme si řekli, že tvrdost 4 a 5 bude dobrá, ale po delším užívání jsme zjistili že, bychom snesli tvrdší, ale to člověk zjistí až po delší době. Vybrali jsme tyto matrace a jsme naprosto spokojeni, spánek jak na obláčcích, přes matrace máme ještě chránič matrací ( kvůli psím chlupům) a vůbec necítíme rozdělení matrací. Matrace máme od Ledna 2018 a nemůžeme si na nic stěžovat (hodnocení psáno 5.9.2018). O MPO matrace jsme se dozvěděli od známého, který nám doporučil, že jsou zde kvalitní matrace za hezký peníz. Matrace nám přišly do týdne, bez problémů, čistě a hezky zabalené. Doporučujeme dál :)

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Ondřej V.

Ondřej V.

Na ortopedických matracích se mi skvěle spí. Mám potíže se zády a doufám,že tyto matrace mi s mým problémem pomohou. Rozhodně super komfort. Zatím jsem velmi spokojená. A hlavně to je kvalitní česká výroba.Při rozhodování mezi MPO Memory Comfort 1+1, Dormeo a matracemi z Jysku jsem dala přednost výše uvedeným českým matracím a nelituji.Kvalita,cena,vše mě oslovilo.
Cena odpovídá kvalitě.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Marcela H

Marcela

Velice kvalitní matrace od českého výrobce. Po prvním přespání obrovské nadšení a spokojenost. Velice chválím jak kvalitu matrace, tak komunikaci s prodejcem. Zboží dorazilo včas, úhledně zabalené čisté.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Ivana

Super matrace

Kvalitní matrace za dobrou cenu, jinde jsem 20ti centimetrovou matraci za tuhle cenu nenašla. Konečně se vyspíme a ráno nic nebolí. MPO doporučuji !!

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Lenka P.

Naprostá spokojenost

Kvalitní matrace, záda přestala bolet, velmi dobře se mi na ní spí, už jsem si měla takovou matraci zakoupit dříve.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Olda

Velmi kvalitní matrace

Přestaly mě bolet záda a po týdnu se lepší i krční páteř. Před dvěma lety jsem koupil matraci z televizní reklamy od Dormea a po půl roce jsem ležel prakticky na roštu bolavý jak pes.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Stanislav M.

Zatím maximální spokojenost

Objednal jsem dvě matrace 20cm ale byl jsem překvapen když mi dopravce předal dvě roličky do kterých byly matrace slisovány a řádně zabaleny.Po rozbalení nabobtnaly do opravdových rozměrů.Kouzlo.Matrace vypadají kvalitně,tvrdost pro mě perfektní.Zatím odzkoušeno jedno vyspání a spokojenost.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Václav

Moc příjemné spaní

Mám problémy s páteří a dobře se na matraci spí, ani se v noci tolik nebudím a ráno se z ní příjemně vstává. Manželka si chrochtá blahem....☺

 • Pro 3 z 3 je toto hodnocení užitečné.
Tomáš S

Tomáš S.

Naprostá spokojenost. Bolest zad ustoupila. Stará matrace putovala do kontejneru. A navíc jsem rád, že jsem podpořil českou firmu.

 • Pro 6 z 7 je toto hodnocení užitečné.
Marian

Pn

Matrace jsou neskutečně pohodlné. Koupil jsem je na doporučení a ani se mi nechce věřit, že za tuto cenu jsem koupit takovou kvalitu. Jen tak dále!!!

 • Pro 4 z 5 je toto hodnocení užitečné.
Radim

-

Po doporučení jsme vybrali tuto matračku. Je velmi pohodlná a dobře se na ní spí.

 • Pro 7 z 9 je toto hodnocení užitečné.
Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT

Ortopedická matrace 1+1 MEMORY COMFORT

Ortopedická 7zónová partnerská matrace Memory Comfort 1+1 je vysoká 20 cm, zdravotní, vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. Tvoří ji různě tuhé VISCO a PUR pěny. Memory Comfort jsou nejoblíbenější matrace – cena výborná.

* Povinná pole
Matrace na míru

Potřebujete vyrobit matraci na míru?

Všechny matrace vyrábíme u nás, proto pro nás není problém vyrobit Vám matraci v požadovaném rozměru a to bez příplatku.

 • 1. Na detailu jakékoliv matrace u výběru rozměru zvolte "na míru"
 • 2. Vyplňte požadovaný rozměr matrace
 • 3. Systém Vám vypočte cenu Vaší nové matrace
 • Pak již stačí pouze přidat do košíku a objednat

Dodání vyrobené matrace je stejné jako u standardních rozměrů matrace.

Potřebujete atypicky tvar, či výšku?

Pokud potřebujete atypicky tvar, například tvar kruhu, neváhejte nám napsat

Kontaktní formulář

České matrace MPO také můžete koupit v

85 kamenných prodejnách po celé ČR