Nová prodejna MPO v Praze OTEVŘENA >>

TIP: Polštáře a přikrývky, s levandulí, včelím voskem... >

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. TIP na dárek: Dárkový poukaz na matraci

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. Když nestihneme použijte pod stromeček tento poukaz - matrace jsou již na cestě

Všem zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné Vánoce a v roce 2024 pevné zdraví a 366 klidných a spokojených nocí na našich matracích.

  • Doprava zdarma nad 2000Kč
  • Polštářek zdarma
doprava zdarma
Expedujeme do 5 prac. dní
+ 2x polštářek zdarma
Ortopedická matrace s koňskými žíněmi 1+1 HORSE ACTIVE
   Český výrobek firmy MPO

Ortopedická matrace s koňskými žíněmi 1+1 HORSE ACTIVE

Ortopedická 7zónová partnerská matrace s koňskými žíněmi 1+1 Horse Active je vyrobena ze špičkových materiálů - koňských žíní, HR studené pěny a PUR pěny. 

14 490 Kč s DPH
14 490 Kč s DPH
cm
šířka 1.matrace
Unit: Centimetre
cm
délka 1.matrace
Unit: Centimetre
cm
šířka 2.matrace
Unit: Centimetre
cm
délka 2.matrace
Unit: Centimetre
Popis
Jaký potah?
Balení
Recenze
Matrace na míru
Popis

Jak je produkt Ortopedická matrace s koňskými žíněmi 1+1 HORSE ACTIVE vyroben?

Ortopedická matrace s koňskými žíněmi 1+1 HORSE ACTIVE s výškou 20 cm a nosností 120 kg je díky špičkovým materiálům a pravým koňským žíním velmi vhodná pro aktivní lidi, kteří potřebují po náročném dni dokonalou relaxaci. Matrace má dvě rozdílné tuhosti - zvolíte si je podle nálady nebo momentálního zdravotního stavu. HR studená prodyšná pěna je pružná a velmi pohodlná. Druhá strana z tepelně modifikované PUR pěny, která je profilovaná do 7 anatomických zón, vám poskytne pocit vyšší tuhosti. Koňské žíně se získávají šetrně z koňské hřívy a ocasu. Jsou lehké, vzdušné, prodyšné, výborně akumulují teplo a odvádějí páry, čímž zajišťují všestranně komfortní spánek. Dle senzibilů dokonce od postele odklánějí patogenní zóny. Nejlepší podklad pro zdravotní matraci Horse Active je rošt nebo pevná podložka.

materiály HR

HR - studená pěna, prodyšná a komfortní pěna, odvádí vlhkost z lůžka

materiály Koňské žíně

Koňské žíně - lehká prodyšná deska, odvádí vlhkost a dodává oporu tělu

materiály Kokos

Kokos - deska z kokosových vláken, odvádí vlhkost, kvalitní opěra páteře

tuhost matrace dvě tuhosti

5 a 4
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matrace 20 cm

výška matrace

nosnost matrace do 120 kg

nosnost matrace

podložka pevná podložka, rošt

vhodná pro pevná podložka, rošt

zdravotní matrace doporučeno ortopedem

zdravotní matrace

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém Ortopedická matrace s koňskými žíněmi 1+1 HORSE ACTIVE

v kombinaci s použitými materiály optimalizuje pozici těla při spánku pro odpočinek a uvolnění po celodenní námaze

Výška jádra Ortopedická matrace s koňskými žíněmi 1+1 HORSE ACTIVE

Orientační výška matrace: 20 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spolehněte se na nás

Při konstrukci každé matrace uvažujeme vždy o její funkci a konzultujeme s ortopedy, abychom mohli dosáhnout nejlepších podmínek pro pohodlný spánek a lepší probuzení do každého nového dne.

Česká rodinná výroba

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce.Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. více info

Spolehněte se na nás
Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na naši přírodu a její budoucnost.
Všechny odpady z materiálů třídíme pro ekologickou likvidaci. Naši zaměstnanci jsou nabádání k úspoře energie. Také naši výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je zcela zdravotně nezávadné a vyráběno s certifikací.

Matrace pro přepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Parametry
doporučené propro starší a dlouhodobě ležící, pro vysoké váhy, pro mladé a studenty, pro dospělé, pro bolavá záda a klouby, partnerské matrace
materiályHR, Koňské žíně, Kokos
tuhost matracedvě tuhosti
počet zón7 zón
oblíbená polohana boku, na břichu, na zádech
výška matrace20 cm
nosnost matracedo 120 kg
podložkapevná podložka, rošt
vaše váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
dárek2x polštářek zdarma
dopravanejrychlejsi
zdravotní matracedoporučeno ortopedem
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)5, 4
rozsah výškastřední 14-20cm
typ matracematrace 1+1 zdarma, matrace s kokosovým vláknem, matrace s koňskými žíněmi, matrace ze studené pěny HR, pěnové matrace, sendvičové matrace
Jaký potah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.

pratelný na 40° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera – Látka potahu je prošitá vrstvou PES rouna. Do vláken potahové látky jsou vetkány výtažky z rostliny Aloe Vera, které mají antibakteriální účinky a zároveň posilňují relaxační efekt spánku. Jedná se o funkční potah, který je vhodný pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Potah je opatřen zipem pro snadnou manipulaci a s možností rozdělit potah na 2 části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – potah je prošit speciálním dutým polyesterového vláknem SIMACO®. Potah je hypoalergenní, bez chemických přísad a zamezuje množení roztočů, bakterií, hub a dalších mikroorganismů. Tento potah současně umožňuje odvádět vlhkost vylučovanou během spánku. Výhodou materiálu je jeho rychlá vysychavost a příjemný povrch na dotek. Matracový potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej tedy rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, přičemž se zachovají veškeré hygienické podmínky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – jedná se o luxusní matracový potah s obsahem molekul stříbra, které zamezují tvorbě škodlivých bakterií. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vzniku nepříjemného zápachu. Tento potah je prošit sedmidutinovým vláknem s výbornou tepelnou izolací. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – jedná se o vodonepropustný froté potah, který ochrání matraci před protečením tekutin. Tento potah zároveň propustí vodní páru, a tak umožňuje matraci „dýchat“. Matracový potah je velmi diskrétní, opatřený zipem. Může se vyvařovat a prát až na 95°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce -vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka potahu je opatřena speciálním zátěrem, díky kterému je látka vodonepropustná. Potah však propustí vodní páru, tím umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vysoký komfort ležení. Materiál je omyvatelný, pratelný na 95°C, nehořlavý, odolný plísním a bakteriím. Je možné potah desinfikovat pomocí běžných desinfekčních prostřeků.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Bamboo

Potah Bamboo Díky potahu Bamboo s vysokým podílem přírodní viskozy výborně reguluje vlhkost. Obsahuje celulozu ze 100% přírodního bambusu. Potah je pratelný až na 60 °C a opatřený děleným zipem pro snadné praní.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Balení

Balení a přeprava matrací

Matrace balíme speciálním komprimovacím strojem do kompaktních balíků, které se snadno přenáší až na místo určení - do Vaší postele.

Balík je opatřen pevnou fólií proti ušpinění při přepravě, a popruhy pro snadnější manipulaci.

Balík po doručení opatrně rozstřihněte a nechte matraci, aby nabrala zpět svůj objem, cca do 12 hodin je matrace připravena pro použití.

Součástí balení je i návod na údržbu matrace.

Pokud není uvedeno jinak balení obsahuje anantomický polštářek jako dárek. Je zabalen uvnitř a nemusí být na první pohled vidět.

1. Matrace zabalíme a zkomprimujeme
2. Komfortně dopravíme až k Vám domů
3. Jednoduše a opatrně matraci rozbalíte
4. Matrace se vrátí do původního tvaru
Recenze
Pavel

Dokonalost.

Já jsem tak nějak tušil, že matrace bude super, ale i tak jste mě zvládli pozitivně překvapit. Na lepší jsem asi ještě neležel - a teď ji mám doma :) díky!

edita11

Recenze byla napsána na Zboží.cz

Pro:
Chtěli jsme matraci s ortopedickými vlastnostmi, vhodnou jak pro nás dospělé, tak i naše dospívající syny. Matraci používáme každý den. Synovi se po rozbalení měkká strana zdála tvrdá, ale byla to spíš pocitová změna proti původní matraci. Na nové matraci se mu spí dobře.
Proti:
Zatím žádné

Papajoun

Recenze byla napsána na Zboží.cz

Pro:
Výborně odvádí vlhkost. Tužší strana má velmi dobrou oporu celého těla.
Proti:
Jediné čím bych matrace doplnil, by byly úchyty alespoň na jedné straně, pro snažší manipulaci.

Petr Zambo

Petr

Matraci máme několik let a je výborná! Hezky tvrdá jak má být aby vás neboleli záda. Vždy se po dovolené těším domů až si zase dobře lehnu jelikož všude mají šíleně měkké matrace ze kterých mě po jedné noci bolí záda. Tady se vám to nestane. Jediná nevýhoda respektive zlepšení výrobce které by měl udělat je našít na povlak matrace pevné úchyty, jelikož když ji chcete otočit je to docela boj při její váze cca 40kg. Matraci doporučuji všem kteří mají problémy se zády, je vážně skvělá a děkuji za její výrobu.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Michaela

Krásné, pohodlné, kvalitní matrace.

Jsou trochu tvrdší, ale skvěle drží tvar a dokonale odvádějí vlhkost. Pro člověka, který má problém se zády ideální. Moc pěkně se ne nich spinká :-)

Boca

Boca

Parádní matrace, bohužel mám teď problém vstávat z postele, prostě se vám nebude chtít. Spánek je opravdu kvalitní. Matrace je opravdu tvrdší což nám perfektně vyhovuje.

Kateřina

Kateřina

Luxusní matrace za super cenu, maximální spokojenost!!!! Po týdenním užívání si zmírnily bolesti zad....snad budou dál ustupovat :-)

VWeny

VWeny

Ortopedické matrace jsme vybrali na základě doporučení a použití přírodních materiálů. Člověk si na nich skvěle odpočine a spí jako špalek celou noc. Máme je necelé 3 týdny a přestávají mě bolet záda. Tyto matrace všem vřele doporučuji a firmě MPO děkujeme.

Dušan

Dušan

Kvalitní česká firma, navíc blízko mého bydliště. Pevná a příjemná matrace, v zimě bude určitě výborně izolovat, je vyšší, proto se z postele lépe vstává. I kvalita zpracování je na vysoké úrovni.

Vlasta

Vlasta

Lezi se vyborne,jsou vyssi,pohodlnejsi vstavani

Lenka

Lenka

Matrace předčila mé očekávání, spí se na ní velice dobře, usnu během okamžiku. Protože je matrace kvalitní je taky těžká, proto se sní při otáčení hůř manipuluje.

Eva

Paní

S matrací jsme spokojeni

Petra Š

Paní

Matrace jsou úžasné, tvrdost ideální, moc hezky se na nich spí, komfortní vysoké.... uvidíme za rok a déle to se teprve ukáže zda je tento výrobek kvalitní. Doufám že ano a budu moci MPO doporučovat lidem okolo sebe. DĚKUJEME moc týmu MPO za matrace na míru.

Aneta

Příjemná a pohodlná matrace

Trápila nás bolavá záda, proto jsme zvolili na doporučení lékaře ortopedickou matraci Horse active. Po týdnu spánku na této matraci nás už záda nebolí.

Lenka Vrlová

Lenka

Matrace jsou výborné, jsme spokojení. Oproti klasickým molitanovým matracím je to velký rozdíl. Spíme na nich čtvrt roku a stále se těšíme na každý večer, protože poležení je na těchto matracích je opravdu odpočinek.

Jan G.

Po týdnu spokojenost

Produkt jsem si vybral na základě doporučení. Užívám si jí zatím pouze týden ale je super :-)

Renata P.

Dobrý den, matraci jsem vyzkoušela na prodejně a vyhovovala mi. Chtěla jsem něco z přírodního materiálu a

  • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Ortopedická matrace s koňskými žíněmi 1+1 HORSE ACTIVE

Ortopedická matrace s koňskými žíněmi 1+1 HORSE ACTIVE

Ortopedická 7zónová partnerská matrace s koňskými žíněmi 1+1 Horse Active je vyrobena ze špičkových materiálů - koňských žíní, HR studené pěny a PUR pěny. 

* Povinná pole
Matrace na míru

Potřebujete vyrobit matraci na míru?

Všechny matrace vyrábíme u nás, proto pro nás není problém vyrobit Vám matraci v požadovaném rozměru a to bez příplatku.

  • 1. Na detailu jakékoliv matrace u výběru rozměru zvolte "na míru"
  • 2. Vyplňte požadovaný rozměr matrace
  • 3. Systém Vám vypočte cenu Vaší nové matrace
  • Pak již stačí pouze přidat do košíku a objednat

Dodání vyrobené matrace je stejné jako u standardních rozměrů matrace.

Potřebujete atypicky tvar, či výšku?

Pokud potřebujete atypicky tvar, například tvar kruhu, neváhejte nám napsat

Kontaktní formulář

České matrace MPO také můžete koupit v

85 kamenných prodejnách po celé ČR