Nová prodejna MPO Praha OTEVŘENA >> | Prodejna MPO Pardubice OTEVŘENA >>

TIP: Polštáře a přikrývky, s levandulí, včelím voskem... >

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. TIP na dárek: Dárkový poukaz na matraci

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. Když nestihneme použijte pod stromeček tento poukaz - matrace jsou již na cestě

Všem zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné Vánoce a v roce 2024 pevné zdraví a 366 klidných a spokojených nocí na našich matracích.

  • Doprava zdarma nad 2000Kč
  • Polštářek zdarma ke každé matraci
doprava zdarma
Expedujeme do 5 prac. dní
+ 2x polštářek zdarma
Ortopedická matrace 1+1 ALOE COMFORT
   Český výrobek firmy MPO

Ortopedická matrace 1+1 ALOE COMFORT

Ortopedická matrace Aloe Comfort 1+1 se 7 anatomickými zónami a nosností do 130 kg má vynikající ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře.

11 990 Kč s DPH
s DPH
cm
šířka 1.matrace
Unit: Centimetre
cm
délka 1.matrace
Unit: Centimetre
cm
šířka 2.matrace
Unit: Centimetre
cm
délka 2.matrace
Unit: Centimetre
Popis
Jaký potah?
Balení
Recenze
Matrace na míru
Popis

Jak je produkt Ortopedická matrace 1+1 ALOE COMFORT vyroben?

Matrace Aloe Comfort 1+1 se 7 anatomickými zónami a nosností do 130 kg má vynikající ortopedické vlastnosti. Je to modernější varianta naší nejúspěšnější Ortopedické matrace 1+1 Memory Comfort doplněná o vrstvu paměťové pěny s extrakty z rostliny Aloe Vera. Aloe vera je hojně používaná v lékařství a kosmetice. Blahodárné účinky jsou známé celá tisíciletí. Silná vrstva kvalitní viscoelastické paměťové pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a zárověň výbornou oporu svalů a páteře. Je vhodná při bolestech zad, krční páteře a při problémech s bolestivostí kloubů. Druhá strana je rozdělena do 7 anatomických zón. Díky výšce 20 cm vyhovuje tato matrace například seniorům, protože umožňuje snadnější usedání i vstávání z lůžka. Výjimečná konstrukce matrace Aloe Comfort spočívá v rozdílných materiálech, a tím i tuhosti každé strany. Ty lze pak měnit podle osobních preferencí každého spáče nebo aktuálního zdravotního stavu. Všechny typy nabízených potahů k matraci Aloe Comfort jsou alergicky neutrální, dělitelné na půlky a tudíž snadno pratelné. Stačí si vybrat ten nejlepší pro vás, abyste se mohli těšit ze zdravého a posilujícího spánku každou noc.

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

materiály Visco Aloe Vera

Visco Aloe Vera - paměťová pěna s esenciálními extrakty Aloe Vera, rozkládá hmotnost těla a vytváří jen malý protitlak

tuhost matrace dvě tuhosti

5 a 4
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matrace 20 cm

výška matrace

nosnost matrace do 130 kg

nosnost matrace

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

zdravotní matrace doporučeno ortopedem

zdravotní matrace

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém Ortopedická matrace 1+1 ALOE COMFORT

v kombinaci s použitými materiály optimalizuje pozici těla při spánku pro odpočinek a uvolnění po celodenní námaze

Výška jádra Ortopedická matrace 1+1 ALOE COMFORT

Orientační výška matrace: 20 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spolehněte se na nás

Při konstrukci každé matrace uvažujeme vždy o její funkci a konzultujeme s ortopedy, abychom mohli dosáhnout nejlepších podmínek pro pohodlný spánek a lepší probuzení do každého nového dne.

Česká rodinná výroba

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce.Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. více info

Spolehněte se na nás
Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na naši přírodu a její budoucnost.
Všechny odpady z materiálů třídíme pro ekologickou likvidaci. Naši zaměstnanci jsou nabádání k úspoře energie. Také naši výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je zcela zdravotně nezávadné a vyráběno s certifikací.

Matrace pro přepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Parametry
doporučené propro mladé a studenty, partnerské matrace, pro bolavá záda a klouby, pro děti, pro dospělé
materiályPUR, Visco Aloe Vera
tuhost matracedvě tuhosti
počet zón7 zón
oblíbená polohana břichu, na zádech, na boku
výška matrace20 cm
nosnost matracedo 130 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaše váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 121 - 130 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
dárek2x polštářek zdarma
dopravazdarma
zdravotní matracedoporučeno ortopedem
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)5, 4
rozsah výškastřední 14-20cm
typ matracematrace 1+1 zdarma, matrace z paměťové pěny, pěnové matrace, sendvičové matrace
MPO specialnas-tip
Jaký potah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.

pratelný na 40° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičcenebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera – Látka potahu je prošitá vrstvou PES rouna. Do vláken potahové látky jsou vetkány výtažky z rostliny Aloe Vera, které mají antibakteriální účinky a zároveň posilňují relaxační efekt spánku. Jedná se o funkční potah, který je vhodný pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Potah je opatřen zipem pro snadnou manipulaci a s možností rozdělit potah na 2 části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – potah je prošit speciálním dutým polyesterového vláknem SIMACO®. Potah je hypoalergenní, bez chemických přísad a zamezuje množení roztočů, bakterií, hub a dalších mikroorganismů. Tento potah současně umožňuje odvádět vlhkost vylučovanou během spánku. Výhodou materiálu je jeho rychlá vysychavost a příjemný povrch na dotek. Matracový potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej tedy rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, přičemž se zachovají veškeré hygienické podmínky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – jedná se o luxusní matracový potah s obsahem molekul stříbra, které zamezují tvorbě škodlivých bakterií. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vzniku nepříjemného zápachu. Tento potah je prošit sedmidutinovým vláknem s výbornou tepelnou izolací. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – jedná se o vodonepropustný froté potah, který ochrání matraci před protečením tekutin. Tento potah zároveň propustí vodní páru, a tak umožňuje matraci „dýchat“. Matracový potah je velmi diskrétní, opatřený zipem. Může se vyvařovat a prát až na 95°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce -vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka potahu je opatřena speciálním zátěrem, díky kterému je látka vodonepropustná. Potah však propustí vodní páru, tím umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vysoký komfort ležení. Materiál je omyvatelný, pratelný na 95°C, nehořlavý, odolný plísním a bakteriím. Je možné potah desinfikovat pomocí běžných desinfekčních prostřeků.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Bamboo

Potah Bamboo Díky potahu Bamboo s vysokým podílem přírodní viskozy výborně reguluje vlhkost. Obsahuje celulozu ze 100% přírodního bambusu. Potah je pratelný až na 60 °C a opatřený děleným zipem pro snadné praní.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Balení

Balení a přeprava matrací

Matrace balíme speciálním komprimovacím strojem do kompaktních balíků, které se snadno přenáší až na místo určení - do Vaší postele.

Balík je opatřen pevnou fólií proti ušpinění při přepravě, a popruhy pro snadnější manipulaci.

Balík po doručení opatrně rozstřihněte a nechte matraci, aby nabrala zpět svůj objem, cca do 12 hodin je matrace připravena pro použití.

Součástí balení je i návod na údržbu matrace.

Pokud není uvedeno jinak balení obsahuje anantomický polštářek jako dárek. Je zabalen uvnitř a nemusí být na první pohled vidět.

1. Matrace zabalíme a zkomprimujeme
2. Komfortně dopravíme až k Vám domů
3. Jednoduše a opatrně matraci rozbalíte
4. Matrace se vrátí do původního tvaru
Recenze
Josef Leskovan

Z matrace jsem nadšen

V poslední době mě ráno často bolely záda, krk a někdy i hlava. A jelikož matrace jsme měli už hodně staré, rozhodli jsme se koupit nové (sobě a nakonec i 4 dětem). Kolega z práce má matrace od "MPO matrace" už asi 5 let (mají matrace 1+1 Fantasy) a velmi si je chválil. Tak jsem navštívil nejprve stránky MPO matrace a pak také prodejnu v Kroměříži. Vybrali jsme Ortopedické matrace 1+1 Aloe Comfort s potahem Aloe Vera. Uz na prodejně se mi na ní leželo výborně. A fakt nezklamala. Máme je sice teprve týden, takže velmi krátce, ale jsem z matrace naprosto unešen. Za ten týden mě ani jednou nebolela hlava a spí se mi na ní fantasticky. Hezky tělo jakoby "obejme" nebo jak to mám napsat - prostě se do ní ponoříte a spíte:-) Člověk by řekl, že na záda je lepší tvrdá matrace. Tahle mi přijde měkčí, ale na záda je skvělá! Jen jsem tedy nepoznal, která strana má vlastně tvrdost 5 a která tvrdost 4, zda ta rovná nebo ta zónová. Přišly mi tak nějak stejné. Spím na té rovné - protože z textu na netu jsem vydedukoval, že na záda je lepší ta rovná. Jo - a ještě jsem si na doporučení paní prodavačky koupil k matraci anatomický polštářek Fantastic Pillow s potahem Aloe. Dětem jsme koupily matrace Atlanta s potahem Aloe Vera a jsou také velmi spokojené. Spí se jim na nich výborně - říkali. Byla to sice větší investice - najednou 6 matrací a 1 polštářek - ale výborná investice! Naprostá spokojenost. Díky a ať se MPO matracím daří.
PS: matrace má samé kladné hodnocení. Někdy, když vidím tak suverénní hodnocení, se zarazím... Ale v tomto případě to chápu:-)

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Petr

Líbivé spaní a velká spokojenost

Měl jsem štěstí, že doporučení firmy MPO tak vyšlo. Jedni z mála mají možnost výběru nadměrných velikostí a širokou nabídku. Po letech opravdu vstávám bez problémů!!! Tím chválím nejenom kvalitu výrobku, ale musím vyzvednout i komunikaci a operativní jednání firmy (pí Nezdařiová) ve vztahu k zákazníkovi. Za všechno velká 1 nebo pět*.

Novotná Iveta

Konečně spím bez bolestí

Je to velmi kvalitní matrace. Nevěřila jsem, že by matrace s paměťovou pěnou mohla být tak úžasná. Nikdy před tím jsem paměťovou pěnu nevyzkoušela, ale od prvního ulehnutí zůstávám prakticky denně v úžasu jak skvěle se na ni spí. Při spaní na předchozí matraci mě bolely kyčle a záda a musela jsem spat jen na levé straně. A teď mohu spát jak chci a když si lehnu, je to jako lehnout si na obláček. Nic mě nebolí a na zádech si připadám že mě matrace hladí. Matrace se skvěle přizpůsobuje mému tělu, jako by mi byla na míru ušitá. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Byla to má nejlepší investice. Ted se moc těším až půjdu vždy spát. Tvrdost matrace je sice 4 a 5 a protože mám trochu nadváhu, obávala jsem se, jak někdo psal, že se budu do matrace příliš bořit. Ale vůbec! Já ani manžel, který má taky trochu větší nadváhu se do ní neboříme. A oběma se nám opravdu krásně spí. Ale hlavně jsem strašně ráda, že mi to ulevuje od bolesti zad. Už ani nemusím chodit k ortopedovi a bolesti zad mě neomezují v práci.

Pavel Kacafírek

Hezký den všem

Doporučuji s manželkou jsme maximálně spokojeni za pět dní od objednání ležíme na super vyrobených a velmi pohodlných matracích.

Michaela L.

Kvalitní partnerská matrace

Matrace má měkčí a tužší stranu. Je hezky vysoká. S matrací jsem velmi spokojená, vážím 65 kg. Tuhost přesně jak jsem si představovala. Musím říci, že mě překvapilo, že sedla opravdu oboum. Manžel preferuje tvrdší matrace a má 120kg. Já byla vždy pro měkčí a mám 60kg, ale spí se mi skvěle. Určitě matraci doporučujeme - je opravdu výborná. A cenově pro nás také, potřebujeme matrace 100x200 cm a ty jsou dražší než normální.

Monika

úleva

Váhala jsem, ale nakonec koupila tyto dvě matrace a nemůžu si je vynachválit, po 3 nocích cítím úlevu od bolesti zad a manžel říká, že se mu skvěle spí, děkuji.

Vendula

Koupili jsme na základě recenzí. Manžel se léčí se zády, takže jsme hledali opravdu kvalitní matraci a vybrali jsme dobře. Oproti staré matraci se nám spí nesrovnatelně lépe.

Mila

Dobrý den

Tuto matraci mi doporučili na infolince a zjevně vědí o čem mluví. Po třech měsících si ji nemůžu vynachválit.

Hans

Hans

Skvělé se spí.Jako v nebi.

Marie

Nezklamala

Matračku jsme vybrali na základě doporučení a nelitujeme. Doporučujeme

Jarmila Kinclová

Kupovala jsem pro rodiče a po dvou letech jsou naprosto spokojení, proto jsem teď objednala další pro sebe.

Kristýna Koppová

Matrace dorazily v pořádku, obchod byl rychlý a jelikož jsme na novým matracích spali jednu noc nemohu ještě soudit, ale zatím jsem nadšená. Moc děkujeme a doporučujeme :-)

Pavla

Pavla

Jsme důchodci a matrace jsme měnili ze zdravotních důvodů.

Petra

Petra

Skvělá cena, velmi kvalitní produkt,vybrala jsem nejlevnější potah a přesto je velmi kvalitní, matrace má skvělou tuhost, výborně se na ni spí, je vysoká

Kamila

Vše v pořádku

Od objednání po doručení vše v pořádku, matrace dorazila cca za 7dnů, což nám vůbec nevadilo - jsme rádi, že máme český a kvalitní výrobek. Nechali jsme je po rozbalení den ležet než získaly svůj tvar a jsou skvělé. Bolestí zad netrpím takže po této stránce hodnotit nemůžu, ale leží se na nich velmi příjemně. Já i partner vážíme kolem 110 kg takže je pro nás malinko měkčí než bych čekala. Matrace je pevná, akorát vysoká a na rozdíl od matrací z nejmenovaného švédského řetězce se její kraj po ranním vstávání opět vytvaruje do původního tvaru a nebortí se. Výborný je i prací potaz, což taky není u všech prodejců samozřejmostí.

Miluše

spokojenost

Jsme velmi spokojeni s výběrem i cenou.Rozhodně se nám lépe spí a
bolesti zad postupně mizí

Jarmila

Paní

Ortopedickou matraci ALOE COMFORT mohu jednom doporučit, skvěle se přizpůsobí tělu a po pár dnech velká úleva s bolestmi zad.

  • Pro 3 z 3 je toto hodnocení užitečné.
Dana

Maximální spokojenost

Dala jsem na doporučení a zvolila tuto matraci. Rozhodně své volby nelituju - skvělá cena, velmi kvalitní produkt, vybrala jsem nejlevnější potah a přesto je velmi kvalitní, matrace má skvělou tuhost, výborně se na ni spí, je vysoká

  • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Ortopedická matrace 1+1 ALOE COMFORT

Ortopedická matrace 1+1 ALOE COMFORT

Ortopedická matrace Aloe Comfort 1+1 se 7 anatomickými zónami a nosností do 130 kg má vynikající ortopedické vlastnosti. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře.

* Povinná pole
Matrace na míru

Potřebujete vyrobit matraci na míru?

Všechny matrace vyrábíme u nás, proto pro nás není problém vyrobit Vám matraci v požadovaném rozměru a to bez příplatku.

  • 1. Na detailu jakékoliv matrace u výběru rozměru zvolte "na míru"
  • 2. Vyplňte požadovaný rozměr matrace
  • 3. Systém Vám vypočte cenu Vaší nové matrace
  • Pak již stačí pouze přidat do košíku a objednat

Dodání vyrobené matrace je stejné jako u standardních rozměrů matrace.

Potřebujete atypicky tvar, či výšku?

Pokud potřebujete atypicky tvar, například tvar kruhu, neváhejte nám napsat

Kontaktní formulář

České matrace MPO také můžete koupit v

85 kamenných prodejnách po celé ČR