Nová prodejna MPO v Praze OTEVŘENA >>

TIP: Polštáře a přikrývky, s levandulí, včelím voskem... >

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. TIP na dárek: Dárkový poukaz na matraci

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. Když nestihneme použijte pod stromeček tento poukaz - matrace jsou již na cestě

Všem zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné Vánoce a v roce 2024 pevné zdraví a 366 klidných a spokojených nocí na našich matracích.

 • Doprava zdarma nad 2000Kč
 • Polštářek zdarma
doprava zdarma
Expedujeme do 5 prac. dní
+ 2x polštářek zdarma
matrace 1+1 REGINA
   Český výrobek firmy MPO

matrace 1+1 REGINA

Partnerská 7zónová matrace 1+1 Regina je tužší, čímž podporuje správné zakřivení páteře. Díky kombinaci použitých pěn zajišťuje perfektní odvětrávání.

6 990 Kč s DPH
6 990 Kč s DPH
cm
šířka 1.matrace
Unit: Centimetre
cm
délka 1.matrace
Unit: Centimetre
cm
šířka 2.matrace
Unit: Centimetre
cm
délka 2.matrace
Unit: Centimetre
Popis
Jaký potah?
Balení
Recenze
Matrace na míru
Popis

Jak je produkt matrace 1+1 REGINA vyroben?

Střed partnerské matrace 1+1 Regina s nosností 120 kg a výškou 16 cm tvoří zátěžová vrstva pojené PUR pěny, která poskytuje optimální pevnost a zabraňuje nepřirozenému křivení páteře. Lehací plochy matrace jsou profilované do 7 anatomických zón, což zajišťuje perfektní odvětrání: pro hlavu a krk, ramenní změkčení, pozvolný přechod, zpevnění pro boky a střední část těla, další přechod, kolena a stehna, lýtka a chodidla. Reginu ocení uživatelé, jejichž zádům vyhovují spíše tvrdší matrace. Všechny typy nabízených potahů k matraci Regina jsou alergicky neutrální a pratelné. Stačí si vybrat ten nejlepší pro vás, abyste se každou noc mohli těšit ze zdravého spánku. Jako oporu matrace si vyberte rošt či pevnou podložku.

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

materiály RE

RE - stlačená směs pěn, tuhá deska

tuhost matrace tvrdá

6 a 5
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matrace 16 cm

výška matrace

nosnost matrace do 120 kg

nosnost matrace

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém matrace 1+1 REGINA

v kombinaci s použitými materiály optimalizuje pozici těla při spánku pro odpočinek a uvolnění po celodenní námaze

Výška jádra matrace 1+1 REGINA

Orientační výška matrace: 16 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spolehněte se na nás

Při konstrukci každé matrace uvažujeme vždy o její funkci a konzultujeme s ortopedy, abychom mohli dosáhnout nejlepších podmínek pro pohodlný spánek a lepší probuzení do každého nového dne.

Česká rodinná výroba

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce.Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. více info

Spolehněte se na nás
Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na naši přírodu a její budoucnost.
Všechny odpady z materiálů třídíme pro ekologickou likvidaci. Naši zaměstnanci jsou nabádání k úspoře energie. Také naši výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je zcela zdravotně nezávadné a vyráběno s certifikací.

Matrace pro přepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Parametry
doporučené propro seniory, partnerské matrace, pro dospělé, pro mladé a studenty
materiályPUR, RE
tuhost matracetvrdá
počet zón7 zón
oblíbená polohana zádech, na boku
výška matrace16 cm
nosnost matracedo 120 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaše váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
dárek2x polštářek zdarma
dopravazdarma
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)6, 5
rozsah výškastřední 14-20cm
typ matracematrace 1+1 zdarma, pěnové matrace, sendvičové matrace
Jaký potah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.

pratelný na 40° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera – Látka potahu je prošitá vrstvou PES rouna. Do vláken potahové látky jsou vetkány výtažky z rostliny Aloe Vera, které mají antibakteriální účinky a zároveň posilňují relaxační efekt spánku. Jedná se o funkční potah, který je vhodný pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Potah je opatřen zipem pro snadnou manipulaci a s možností rozdělit potah na 2 části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – potah je prošit speciálním dutým polyesterového vláknem SIMACO®. Potah je hypoalergenní, bez chemických přísad a zamezuje množení roztočů, bakterií, hub a dalších mikroorganismů. Tento potah současně umožňuje odvádět vlhkost vylučovanou během spánku. Výhodou materiálu je jeho rychlá vysychavost a příjemný povrch na dotek. Matracový potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej tedy rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, přičemž se zachovají veškeré hygienické podmínky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – jedná se o luxusní matracový potah s obsahem molekul stříbra, které zamezují tvorbě škodlivých bakterií. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vzniku nepříjemného zápachu. Tento potah je prošit sedmidutinovým vláknem s výbornou tepelnou izolací. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – jedná se o vodonepropustný froté potah, který ochrání matraci před protečením tekutin. Tento potah zároveň propustí vodní páru, a tak umožňuje matraci „dýchat“. Matracový potah je velmi diskrétní, opatřený zipem. Může se vyvařovat a prát až na 95°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce -vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka potahu je opatřena speciálním zátěrem, díky kterému je látka vodonepropustná. Potah však propustí vodní páru, tím umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vysoký komfort ležení. Materiál je omyvatelný, pratelný na 95°C, nehořlavý, odolný plísním a bakteriím. Je možné potah desinfikovat pomocí běžných desinfekčních prostřeků.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Bamboo

Potah Bamboo Díky potahu Bamboo s vysokým podílem přírodní viskozy výborně reguluje vlhkost. Obsahuje celulozu ze 100% přírodního bambusu. Potah je pratelný až na 60 °C a opatřený děleným zipem pro snadné praní.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Balení

Balení a přeprava matrací

Matrace balíme speciálním komprimovacím strojem do kompaktních balíků, které se snadno přenáší až na místo určení - do Vaší postele.

Balík je opatřen pevnou fólií proti ušpinění při přepravě, a popruhy pro snadnější manipulaci.

Balík po doručení opatrně rozstřihněte a nechte matraci, aby nabrala zpět svůj objem, cca do 12 hodin je matrace připravena pro použití.

Součástí balení je i návod na údržbu matrace.

Pokud není uvedeno jinak balení obsahuje anantomický polštářek jako dárek. Je zabalen uvnitř a nemusí být na první pohled vidět.

1. Matrace zabalíme a zkomprimujeme
2. Komfortně dopravíme až k Vám domů
3. Jednoduše a opatrně matraci rozbalíte
4. Matrace se vrátí do původního tvaru
Recenze
Porš

Dobrý den

Jednalo se o můj první nakup u této firmy a nelituji. Dodání proběhlo rychle a bez problémů i vzhledem k soucasne situaci. Co se matrace týče, je příjemně tvrdá i v rozměrech 180x200 (což se samozřejmě odráží na hmotnosti). Původně jsem přemýšlel o zakoupení matrace z IKEA, nicméně buď mají zbytečně vysoké typy, nebo tvrdost (po vyzkoušení) neodpovídá popisu, nadsazene ceny a k tomu ještě ne zrovna malý poplatek za dopravu. Na doporučení jsem tedy zkusil tento portál a bez vyzkoušení zakoupil matraci - současně 100% spokojenost.

Irena Amlerová

Irena Am

Perfektní jednání firmy, vÿborné matrace, kterē mi vrátily opět klidný spánek bez bolesti zad.

Veselá Alena

Paní

Toto byl již druhý nákup MPO matrací. S matracemi jsme velmi spokojeni, hlavní úlevu cítí naše záda. I komunikace s obchodem probíhala bez problémů. Tento produkt i obchod mohu vřele doporučit.

Marian

Marian

Osobně mám rád tvrdší matrace. Tuto matraci jsem si náhodou vyzkoušel v jednom penzionu. Víkendový pobyt mne přesvědčil, že je to ta správná volba. Po cca 3 týdnech používání nelituji. Vřele doporučuji všem milovníkům tvrdších matrací.
K matraci jsme dostali i dva polštářky zdarma. Ty jsme začali používat později a už spíme jenom na nich.
Výhodu vidím i v pratelném obalu, který má zip kolem celého obvodu matrace.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Lucka M.

Lucka M.

Skvělá volba. Bála jsem se výběru přes internet bez možnosti odzkoušení ale obavy se rozplynuly při prvním poležení:-) doporučujeme.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Lucie M.

Lucie

Matrace přišla v rekordním čase a je jedním slovem skvělá. Obavy z nákupu přes internet bez možnosti vyzkoušení se rozplynuly s prvním ulehnutim. Můžeme jen doporučit.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Bohuslav M.

Opravdu tvrdá matrace

Matrace regina je opravdu tvrdá, což nám vyhovuje a krásně se na ní spí. Je dobrá i v tom, že pokud vezmete dvě matrace do manželské postele, a ležíte na spoji matraček, vůbec ho necítíte. Matrace pěkně přechází z jedné na druhou. Když nám byla dodána, trochu jsem se lekla, že je špatný rozměr, ale do deseti minut po rozbalení rozměry seděly. Dál už prověří matrace čas.

 • Pro 3 z 3 je toto hodnocení užitečné.
František

Spokojenost

Po dlouhém výběru tvrdší matrace jsem se rozhodl vybrat si matrace dle specifikace tvrdosti u jediného výrobce.
Počáteční obavy z online nákupu bez vyzkoušení se nenaplnily, matrace kvalitně zabalené, rychlá doba dodání, komunikace obchodu v pořádku, dobrá cena.
Po přibližně měsíčním používání mohu jen doporučit, absolutní spokojenost :-)

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Iva

Regina byla výborná volba

Preferuji tvrdší matraci, takže z tohoto pohledu baly matrace Regina výborná volba. Určitě doporučím obchod známým. Kvalitní výrobky za dobré ceny i komunikace s obchodem na úrovni. Za mne hodnotím určitě kladně.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Marie H

Marie

Chvíli jsme čekali protože se dělaly na míru,přišly zabalené do role až jsem se zděsila co to je,ale po rozbalení vše v pořádku,super dle našeho požadavku,přece jenom jsou mnohem lepší než měkké co jsme měli původně

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Hana G

Zdravím,

jen jsem si lehla a ucítila jsem neskutečnou úlevu pro záda, kdy jsme rok a pul spali na nekvalitních matracích. Cítila jsem jen jak bolest pomalu odchází a že záda mají skutečnou podpěru. Kvalita versus cena - nikde jinde asi ani neseženete. Spokojenost největší

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Ivan H.

Dobry den!!!

Před par dny jsme koupily tyto matrace. A mužů vám povědět,ze to byla super volba. Posledních pul-roku moje manželka trpěla na bolesti zad, a po noci spánků na nové matraci,ZAZRAK!!!! Přej tohle to byla nejlepší koupe za posledních 5 let!!! Takže velmi doporučuji matrace od tohoto dodavatele! Co se tyče jednáni,a dopravy také vše OK!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Jana Votrubová

Dobry den.

Dnes jsme dostali tyto matrace. Bala jsem se, ze budou obycejne a tenke. Musim ale priznat, ze ta tuto cenu prisly naprosto uzasne matrace. Jsou o neco vyssi nez je v popisu, coz je prijemny bonus. Take myslim, ze cena za dve takove matrace je opravdu nizka. Uz se tesim, ze me zase prestanou bolet zada ;)

 • Pro 1 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

matrace 1+1 REGINA

matrace 1+1 REGINA

Partnerská 7zónová matrace 1+1 Regina je tužší, čímž podporuje správné zakřivení páteře. Díky kombinaci použitých pěn zajišťuje perfektní odvětrávání.

* Povinná pole
Matrace na míru

Potřebujete vyrobit matraci na míru?

Všechny matrace vyrábíme u nás, proto pro nás není problém vyrobit Vám matraci v požadovaném rozměru a to bez příplatku.

 • 1. Na detailu jakékoliv matrace u výběru rozměru zvolte "na míru"
 • 2. Vyplňte požadovaný rozměr matrace
 • 3. Systém Vám vypočte cenu Vaší nové matrace
 • Pak již stačí pouze přidat do košíku a objednat

Dodání vyrobené matrace je stejné jako u standardních rozměrů matrace.

Potřebujete atypicky tvar, či výšku?

Pokud potřebujete atypicky tvar, například tvar kruhu, neváhejte nám napsat

Kontaktní formulář

České matrace MPO také můžete koupit v

85 kamenných prodejnách po celé ČR