Nová prodejna MPO Praha OTEVŘENA >> | Prodejna MPO Pardubice OTEVŘENA >>

TIP: Polštáře a přikrývky, s levandulí, včelím voskem... >

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. TIP na dárek: Dárkový poukaz na matraci

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. Když nestihneme použijte pod stromeček tento poukaz - matrace jsou již na cestě

Všem zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné Vánoce a v roce 2024 pevné zdraví a 366 klidných a spokojených nocí na našich matracích.

 • Doprava zdarma nad 2000Kč
 • Polštářek zdarma
doprava zdarma
Expedujeme do 5 prac. dní
+ 2x polštářek zdarma
matrace 1+1 FANTASY
   Český výrobek firmy MPO

matrace 1+1 FANTASY

Partnerská 7zónová matrace 1+1 Fantasy s nosností 120 kg a výškou 15 cm má měkčí a tvrdší stranu. Je vyrobena z tužší PUR pěny a přizpůsobitelné viscoelastické pěny.

7 790 Kč s DPH
7 790 Kč s DPH
cm
šířka 1.matrace
Unit: Centimetre
cm
délka 1.matrace
Unit: Centimetre
cm
šířka 2.matrace
Unit: Centimetre
cm
délka 2.matrace
Unit: Centimetre
Popis
Jaký potah?
Balení
Recenze
Matrace na míru
Popis

Jak je produkt matrace 1+1 FANTASY vyroben?

Partnerská matrace Fantasy s nosností 120 kg a výškou 15 cm vám zajistí zdravý spánek po celou noc. Při výrobě této matrace je použita speciální viscoelastická pěna, která reaguje na teplo a tlak, čímž se dokonale přizpůsobí křivkám vašeho těla. Druhá strana z tepelně modifikované PUR pěny je tužší. Matrace slouží jako partnerská - můžete si ji otočit podle nálady nebo momentálního zdravotního stavu. Obě strany jsou profilovány do 7 anatomických zón: pro hlavu a krk, ramenní změkčení, pozvolný přechod, zpevnění pro boky a střední část těla, další přechod, kolena a stehna, lýtka a chodidla. Všechny typy nabízených potahů k partnerské matraci Fantasy jsou alergicky neutrální a pratelné. Stačí si vybrat ten nejvhodnější pro vás. Ideálním podkladem matrace Fantasy je rošt nebo pevná podložka.

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

materiály VISCO

VISCO - paměťová pěna je přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří jen malý protitlak

tuhost matrace dvě tuhosti

4 a 3
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matrace 15 cm

výška matrace

nosnost matrace do 120 kg

nosnost matrace

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém matrace 1+1 FANTASY

v kombinaci s použitými materiály optimalizuje pozici těla při spánku pro odpočinek a uvolnění po celodenní námaze

Výška jádra matrace 1+1 FANTASY

Orientační výška matrace: 15 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spolehněte se na nás

Při konstrukci každé matrace uvažujeme vždy o její funkci a konzultujeme s ortopedy, abychom mohli dosáhnout nejlepších podmínek pro pohodlný spánek a lepší probuzení do každého nového dne.

Česká rodinná výroba

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce.Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. více info

Spolehněte se na nás
Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na naši přírodu a její budoucnost.
Všechny odpady z materiálů třídíme pro ekologickou likvidaci. Naši zaměstnanci jsou nabádání k úspoře energie. Také naši výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je zcela zdravotně nezávadné a vyráběno s certifikací.

Matrace pro přepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Parametry
doporučené propro starší a dlouhodobě ležící, partnerské matrace, pro dospělé, pro mladé a studenty
materiályPUR, VISCO
tuhost matracedvě tuhosti
počet zón7 zón
oblíbená polohana břichu, na boku
výška matrace15 cm
nosnost matracedo 120 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaše váha91 - 100 kg, 81 - 90 kg, 71 - 80 kg, 111 - 120 kg, 101 - 110 kg, 0 - 70 kg
dárek2x polštářek zdarma
dopravazdarma
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)4, 3
rozsah výškastřední 14-20cm
typ matracematrace 1+1 zdarma, matrace z paměťové pěny, pěnové matrace, sendvičové matrace
Jaký potah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.

pratelný na 40° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičcenebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera – Látka potahu je prošitá vrstvou PES rouna. Do vláken potahové látky jsou vetkány výtažky z rostliny Aloe Vera, které mají antibakteriální účinky a zároveň posilňují relaxační efekt spánku. Jedná se o funkční potah, který je vhodný pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Potah je opatřen zipem pro snadnou manipulaci a s možností rozdělit potah na 2 části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – potah je prošit speciálním dutým polyesterového vláknem SIMACO®. Potah je hypoalergenní, bez chemických přísad a zamezuje množení roztočů, bakterií, hub a dalších mikroorganismů. Tento potah současně umožňuje odvádět vlhkost vylučovanou během spánku. Výhodou materiálu je jeho rychlá vysychavost a příjemný povrch na dotek. Matracový potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej tedy rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, přičemž se zachovají veškeré hygienické podmínky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – jedná se o luxusní matracový potah s obsahem molekul stříbra, které zamezují tvorbě škodlivých bakterií. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vzniku nepříjemného zápachu. Tento potah je prošit sedmidutinovým vláknem s výbornou tepelnou izolací. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – jedná se o vodonepropustný froté potah, který ochrání matraci před protečením tekutin. Tento potah zároveň propustí vodní páru, a tak umožňuje matraci „dýchat“. Matracový potah je velmi diskrétní, opatřený zipem. Může se vyvařovat a prát až na 95°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce -vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka potahu je opatřena speciálním zátěrem, díky kterému je látka vodonepropustná. Potah však propustí vodní páru, tím umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vysoký komfort ležení. Materiál je omyvatelný, pratelný na 95°C, nehořlavý, odolný plísním a bakteriím. Je možné potah desinfikovat pomocí běžných desinfekčních prostřeků.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Bamboo

Potah Bamboo Díky potahu Bamboo s vysokým podílem přírodní viskozy výborně reguluje vlhkost. Obsahuje celulozu ze 100% přírodního bambusu. Potah je pratelný až na 60 °C a opatřený děleným zipem pro snadné praní.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Balení

Balení a přeprava matrací

Matrace balíme speciálním komprimovacím strojem do kompaktních balíků, které se snadno přenáší až na místo určení - do Vaší postele.

Balík je opatřen pevnou fólií proti ušpinění při přepravě, a popruhy pro snadnější manipulaci.

Balík po doručení opatrně rozstřihněte a nechte matraci, aby nabrala zpět svůj objem, cca do 12 hodin je matrace připravena pro použití.

Součástí balení je i návod na údržbu matrace.

Pokud není uvedeno jinak balení obsahuje anantomický polštářek jako dárek. Je zabalen uvnitř a nemusí být na první pohled vidět.

1. Matrace zabalíme a zkomprimujeme
2. Komfortně dopravíme až k Vám domů
3. Jednoduše a opatrně matraci rozbalíte
4. Matrace se vrátí do původního tvaru
Recenze
Dana

Pohodlná matrace 1+1

Než jsem obejdnala, pročítala jsem si recenze na produkt i na firmu na internetu. V obou příadech se mluvilo jen v superlativech. A musím potvrdit, že opravdu jsem velmi spokojená. Matrace jsou pohodlné, bytelné a vypadají kvalitně zpracované. Koupili jsme pro nás s mužem a když porovnám, co má syn z jiného obchodu, opravdu jsou matrace od MPO nebe a dudy. Za nás rozhodně budeme doporučovat!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Magdaléna N.

Super matrace!

Dlouho jsem váhala, ale teď jsem ráda, že jsem si matrace Fantasy 1+1 v akci koupila. Jeví se mi jako pohodlná, má dvě strany měkkou a tvrdou. S mužem spíme na měkké, připlatila jsem si za potah silver, který se mi také jeví jako dobrá volba. Celkově jsem s matracemi spokojená, vyhovuje mi, že jsou 15 cm. vysoké, tudíž je snazší manipulace, když člověk navléká prostěradlo. Spí se na nich opravdu dobře.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Jiřina

Skvělá matrace

Matrace jsou skvělé.Hned první noc jsem spala až do rána, aniž bych se musela několikrát za noc budit kvůli bolestem páteře.Mohu jen doporučit.

 • Pro 1 z 2 je toto hodnocení užitečné.
A. Filipčíková Těšany

Krásné spaní

Píšu sem ,protože i mě pomohlo, že sem lidi píšou. Nevím proč jsem tak dlouho váhala. Konečně došlo na to, že už je u nás doma a spokojenost veliká, žádná bolest kloubů ani zad a spím jak mimino celou noc. Díky patří taky ženám u telefonu ,za dobré rady.

 • Pro 1 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Jindra

Matrace FANTASY je bezvadná

Matrace FANTASY jsem kupovala před více než dvěma lety a jsem s ní maximálně spokojena. Než jsem ji koupila, měla jsem problémy s nespavostí, častokrát jsem se v noci budila. Na nové matraci spím až do rána bez probuzení. A nebolí mi záda, i když s nimi mívám problémy. Matrace je velmi kvalitní za skvělou cenu. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi tužší matrace.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
P. Wittman

Pan

Matrace naprosto perfektní. První noc a spokojenost. Kvalitní matrace za rozumné peníze. Mimojiné doručení do 4 prac. dnů!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Anežka

Anežka

Jsou prostě úžasné. Prospím celou noc a nechce se mi ani z nich vstávat :). Skvělé

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Gabca

Perfektní kvalita

Líp jsem se ještě nikdy nevyspala! I našemu pejskovi se na ní moc dobře spí:)

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Aleš

Za rozumnou cenu solidní výrobek

Jsme senioři a nemůžeme si dovolit kupovat předražené výrobky. Tyto matrace splnily naše očekávání. Po nekolika nocích spánku se jevi jako velmi slušné.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Iveta M.

Kvalitní moderní matrace

Nové matrace oproti starým mají nesporné výhody, snadněji se s nimi manipuluje, příjemný povrch potahové látky. cenově velmi příznivé (Akce 1+1). Doporučila bych lidem, kteří mají rádi spíše pevnější spací plochu, spí se mi velice pohodlně. Každá strana je jiná - 3 a5 na stupnici 1-7 tvrdosti. Co se týká cenových nákladů, viděla bych nákup jako zlatou střední cestu - vyšší kvalita za příznivou cenu.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Melissa

Velmi příjemné matrace

Matrace jsou velmi příjemné, tvrdost je vyšší střední a nám plně vyhovující. Potah "silver" je velmi estetický.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Ondřej P.

Ověřená kvalita

Protože máme tyto matrace doma již pět let a jsme velmi spokojeni, zvolili jsme opět tuto značku.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Andrea S.

Bolest beder je pryč!

Na dnešek jsem na matraci prvně spala a jsem tak nadšená, že se netradičně pustím do delší recenze:) Po dlouhé době mne nebolela ráno při vstávání bedra. Dost na ně trpím, chodívám min. jednou ročně na obstřik pro ischias... a to jsem dosud měla, myslím, také kvalitní, 6 let starou matraci, také od českého, byť jiného výrobce (taky 15 cm). A musela jsem vstávat do sedu velmi pomalu (a to je mi 42 let:) Fantasy je ale tvrdší, sedí mi lépe a doufám, že mi vydrží ranní dojem co nejdéle!:) A také jsem spala na novém polštáři, který je u matrací 1+1 zdarma, a opět spokojenost! Je trochu nižší než můj předchozí (také anatomicky tvarovaný), tak lépe vyhovuje mému krku. Spávám na boku, tak je nižší polštář pro mne, asi, lepší:) S krční páteří mám jinak (asi jako každý) také velké problémy.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Helena

Paní

Na matracích od MPO se spí jako na obláčku. Manžel má tvrdší, já mám s línou pěnou, která se přizpůsobí tělu a oba jsme spokojení. Povlak na matraci máme jeden, takže i když máme každý jinak otočenou matraci, tak není žádná díra nebo fuk mezi nimi - paráda! Navíc je povlak chytře rozdělený na dvě půlky, takže se s přehledem vejde i do menší pračky. Už si takto hovíme na nových matracích téměř rok a bolest zad je pryč. :-)

 • Pro 3 z 4 je toto hodnocení užitečné.
Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

matrace 1+1 FANTASY

matrace 1+1 FANTASY

Partnerská 7zónová matrace 1+1 Fantasy s nosností 120 kg a výškou 15 cm má měkčí a tvrdší stranu. Je vyrobena z tužší PUR pěny a přizpůsobitelné viscoelastické pěny.

* Povinná pole
Matrace na míru

Potřebujete vyrobit matraci na míru?

Všechny matrace vyrábíme u nás, proto pro nás není problém vyrobit Vám matraci v požadovaném rozměru a to bez příplatku.

 • 1. Na detailu jakékoliv matrace u výběru rozměru zvolte "na míru"
 • 2. Vyplňte požadovaný rozměr matrace
 • 3. Systém Vám vypočte cenu Vaší nové matrace
 • Pak již stačí pouze přidat do košíku a objednat

Dodání vyrobené matrace je stejné jako u standardních rozměrů matrace.

Potřebujete atypicky tvar, či výšku?

Pokud potřebujete atypicky tvar, například tvar kruhu, neváhejte nám napsat

Kontaktní formulář

České matrace MPO také můžete koupit v

85 kamenných prodejnách po celé ČR