Nová prodejna MPO Praha OTEVŘENA >> | Prodejna MPO Pardubice OTEVŘENA >>

TIP: Polštáře a přikrývky, s levandulí, včelím voskem... >

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. TIP na dárek: Dárkový poukaz na matraci

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. Když nestihneme použijte pod stromeček tento poukaz - matrace jsou již na cestě

Všem zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné Vánoce a v roce 2024 pevné zdraví a 366 klidných a spokojených nocí na našich matracích.

  • Doprava zdarma nad 2000Kč
  • Polštářek zdarma
doprava zdarma
Expedujeme do 5 prac. dní
+ Polštářek zdarma
matrace DUO VISCO
   Český výrobek firmy MPO

matrace DUO VISCO

Komfortní matrace Duo Visco s nosností 120 kg a výškou 16 cm se díky elastické pěně skvěle přizpůsobí tělu. K tomu nabízí 7 anatomických zón a volbu mezi 2 tuhostmi.

Popis
Jaký potah?
Balení
Recenze
Matrace na míru
Popis

Jak je produkt matrace DUO VISCO vyroben?

Komfortní matrace Duo Visco s nosností 120 kg a výškou 16 cm vám přinese zdravý spánek po celou noc. Využívá speciální vlastnosti viscoelastické pěny, která vlivem teploty a tlaku vašeho těla změkne a dokonale se mu přizpůsobí. Horní a spodní strana matrace je tvořena pěnou s rozdílným stupněm tuhosti, a je tedy na vás vyzkoušet, která strana lépe vyhovuje vašim potřebám. Matrace je rozdělena do 7 anatomických zón pro optimální oporu těla. Speciální profilování pěnových plástů pomáhá k lepšímu odvětrávání. Je vhodná pro všechny typy roštů a podložek. Na matraci Duo Visco se po ranním procitnutí budete cítit skutečně svěží a plni nových sil.

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

materiály VISCO

VISCO - paměťová pěna je přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří jen malý protitlak

tuhost matrace dvě tuhosti

4 a 5
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)

počet zón 7 zón

počet zón

výška matrace 16 cm

výška matrace

nosnost matrace do 120 kg

nosnost matrace

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

7 zónový systém matrace DUO VISCO

v kombinaci s použitými materiály optimalizuje pozici těla při spánku pro odpočinek a uvolnění po celodenní námaze

Výška jádra matrace DUO VISCO

Orientační výška matrace: 16 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spolehněte se na nás

Při konstrukci každé matrace uvažujeme vždy o její funkci a konzultujeme s ortopedy, abychom mohli dosáhnout nejlepších podmínek pro pohodlný spánek a lepší probuzení do každého nového dne.

Česká rodinná výroba

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce.Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. více info

Spolehněte se na nás
Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na naši přírodu a její budoucnost.
Všechny odpady z materiálů třídíme pro ekologickou likvidaci. Naši zaměstnanci jsou nabádání k úspoře energie. Také naši výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je zcela zdravotně nezávadné a vyráběno s certifikací.

Matrace pro přepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Parametry
doporučené propartnerské matrace, pro bolavá záda a klouby, pro dospělé, pro mladé a studenty, pro seniory
materiályPUR, VISCO
tuhost matracedvě tuhosti
počet zón7 zón
oblíbená polohana boku, na břichu, na zádech
výška matrace16 cm
nosnost matracedo 120 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaše váha0 - 70 kg, 101 - 110 kg, 111 - 120 kg, 71 - 80 kg, 81 - 90 kg, 91 - 100 kg
dárekPolštářek zdarma
dopravazdarma
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)4, 5
rozsah výškastřední 14-20cm
typ matracematrace z paměťové pěny, pěnové matrace, sendvičové matrace
Jaký potah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.

pratelný na 40° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičcenebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera – Látka potahu je prošitá vrstvou PES rouna. Do vláken potahové látky jsou vetkány výtažky z rostliny Aloe Vera, které mají antibakteriální účinky a zároveň posilňují relaxační efekt spánku. Jedná se o funkční potah, který je vhodný pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Potah je opatřen zipem pro snadnou manipulaci a s možností rozdělit potah na 2 části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – potah je prošit speciálním dutým polyesterového vláknem SIMACO®. Potah je hypoalergenní, bez chemických přísad a zamezuje množení roztočů, bakterií, hub a dalších mikroorganismů. Tento potah současně umožňuje odvádět vlhkost vylučovanou během spánku. Výhodou materiálu je jeho rychlá vysychavost a příjemný povrch na dotek. Matracový potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej tedy rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, přičemž se zachovají veškeré hygienické podmínky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – jedná se o luxusní matracový potah s obsahem molekul stříbra, které zamezují tvorbě škodlivých bakterií. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vzniku nepříjemného zápachu. Tento potah je prošit sedmidutinovým vláknem s výbornou tepelnou izolací. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – jedná se o vodonepropustný froté potah, který ochrání matraci před protečením tekutin. Tento potah zároveň propustí vodní páru, a tak umožňuje matraci „dýchat“. Matracový potah je velmi diskrétní, opatřený zipem. Může se vyvařovat a prát až na 95°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce -vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka potahu je opatřena speciálním zátěrem, díky kterému je látka vodonepropustná. Potah však propustí vodní páru, tím umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vysoký komfort ležení. Materiál je omyvatelný, pratelný na 95°C, nehořlavý, odolný plísním a bakteriím. Je možné potah desinfikovat pomocí běžných desinfekčních prostřeků.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Bamboo

Potah Bamboo Díky potahu Bamboo s vysokým podílem přírodní viskozy výborně reguluje vlhkost. Obsahuje celulozu ze 100% přírodního bambusu. Potah je pratelný až na 60 °C a opatřený děleným zipem pro snadné praní.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Balení

Balení a přeprava matrací

Matrace balíme speciálním komprimovacím strojem do kompaktních balíků, které se snadno přenáší až na místo určení - do Vaší postele.

Balík je opatřen pevnou fólií proti ušpinění při přepravě, a popruhy pro snadnější manipulaci.

Balík po doručení opatrně rozstřihněte a nechte matraci, aby nabrala zpět svůj objem, cca do 12 hodin je matrace připravena pro použití.

Součástí balení je i návod na údržbu matrace.

Pokud není uvedeno jinak balení obsahuje anantomický polštářek jako dárek. Je zabalen uvnitř a nemusí být na první pohled vidět.

1. Matrace zabalíme a zkomprimujeme
2. Komfortně dopravíme až k Vám domů
3. Jednoduše a opatrně matraci rozbalíte
4. Matrace se vrátí do původního tvaru
Recenze
Burák

Burák

Plno lidí píše že matrace je super, ale neudává nic o svých tělesných proporcích, díky nimž se lze orientovat a případně vybírat vhodnou matraci. Takže... Výška 172 cm a váha 90-100kg, dle sezony...., jsem kulturista. Velká ramena, široká záda. Takže těžiště těla oproti normálním lidem taky trochu jiné. Oblíbená poloha spánku je na boku. Jakmile si lehnu, samotná páteř díky tělesné kondici prostě v rovině není. Již pár matrací jsem vyzkoušel. Dokonce i dražší z jiných materiálů které zaručovali kvalitu spánku a přirozeného ležení. Zatím si tato vede ale nejlépe. Hned po první noci získala mé sympatie. Již 7 nocí od doručení, probouzím se odpočatej, nemám zatuhlá spodní záda (vzpřimovače). Příjemné poležení. Jediný problém je s roštem, i se změnou tuhosti se matrace na roštu na krajích, hlavně v rohách nadzvedává, hůře se tak obracím a vstávám. Rošt vyměněn za klasickou tvrdou desku, a hned je to s matrací lepší. Již se nezvedá a spí a leží se na ni lépe. Parádní přirozené otáčení z boku na bok, lenošení a celkově příjemný pocit. Super poležení i na zádech při odpoledním šlofíčku :-). Jako dárek přiložený polštářek vyzkoušen a za mě nic moc. Musím mít načechranej z dutých vláken imitující peří. Takže polštářek nevyužívám. Nicméně samotná matrace super! Jo a spím na té měkčí straně :-) Za mě doporučeno! Spokojenost! Děkuji!

Jana

Nejpohodlnější matrace

Matraci doporučuji všem, protože je možnost si zvolit stupeň tuhosti (4,5). Přizpůsobí se tělu díky VISCO pěně a zároveň tvoří oporu těla pomocí PUR pěny.

Jana

Jana

Matrace je velmi kvalitní. Nabízí možnost výběru strany tuhosti (4 - měkčí, 5 - tvrdší). PUR pěna - poskytuje Vám oporu těla a zároveň se přizpůsobí díky VISCO pěně. Doposud nejpohodlnější matrace. Doporučuji všem.

Dorothea Majkusová

Dorothea

Matrace je velmi pohodlná. Zatím jen vyzkoušená oranžová strana, později možná vyzkouším i modrou. Oceňuji rychlost dodání matrace na míru.

Josef Palata

Pan

Matrace je velmi pohodlná. První noc jsem vyzkoušel oranžovou stranu s tuhostí 4, ale ta je pro mě dost tvrdá. Nicméně spaní bylo příjemné. Druhá strana s tuhostí 3 mi vyhovuje daleko víc. Mám 75kg a pěnu tolik nepromáčknu, těžším lidem možná bude připadat matrace měkčí :)

Petr L.

Kvalitní matrace

Jsem z oboru a rád tyto matrace doporučím všem. Jsou kvalitně udělané a splňuji vše co se o nich píše. Příští nákup budu znovu směrovat do tohoto obchodu.
Dá se při objednávce vše onlajn domuvit a vysvětlit.

Jaroslav Streit

Velice příjemné "poležení"

Matrace je poněkud měkčí, ale to mě právě vyhovuje. Po 3 nocích na této matraci-zázrak-záda nebolí. Takže pro mě jednoznačně dobrá volba - doporučuji

Milan C.

Oceňuji rychlost výroby

I přesto, že po objednání šla matrace teprve do výroby, tak dodací lhůta je vynikající - zboží jsem objednával v pondělí a v pátek jsem ho měl doma tak je to docela rychlost, jsem spokojen se vším a nelze obchodu nic vytknout. Na matracích se mi spí
velmi pohodlně.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Eva P

Matrace Duo Visco

Dnes jsem obdržela 2 matrace Duo Visco,které mi byly ochotně a rychle vyměněny za předešlé,u kterých jsem popletla míry. Moc děkuji za obětavost výrobce,kde mi vyšli vstříc, za ochotu a rychlost vyřízení.Rovněž tak děkuji obchodu MPO v brně na Veveří,kde byla paní vedoucí také ochotná mi vyhovět.Pospíšilová Eva

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

matrace DUO VISCO

matrace DUO VISCO

Komfortní matrace Duo Visco s nosností 120 kg a výškou 16 cm se díky elastické pěně skvěle přizpůsobí tělu. K tomu nabízí 7 anatomických zón a volbu mezi 2 tuhostmi.

* Povinná pole
Matrace na míru

Potřebujete vyrobit matraci na míru?

Všechny matrace vyrábíme u nás, proto pro nás není problém vyrobit Vám matraci v požadovaném rozměru a to bez příplatku.

  • 1. Na detailu jakékoliv matrace u výběru rozměru zvolte "na míru"
  • 2. Vyplňte požadovaný rozměr matrace
  • 3. Systém Vám vypočte cenu Vaší nové matrace
  • Pak již stačí pouze přidat do košíku a objednat

Dodání vyrobené matrace je stejné jako u standardních rozměrů matrace.

Potřebujete atypicky tvar, či výšku?

Pokud potřebujete atypicky tvar, například tvar kruhu, neváhejte nám napsat

Kontaktní formulář

České matrace MPO také můžete koupit v

85 kamenných prodejnách po celé ČR