Nová prodejna MPO Praha OTEVŘENA >> | Prodejna MPO Pardubice OTEVŘENA >>

TIP: Polštáře a přikrývky, s levandulí, včelím voskem... >

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. TIP na dárek: Dárkový poukaz na matraci

Budeme se snažit, ale doručení do Vánoc již negarantujeme. Když nestihneme použijte pod stromeček tento poukaz - matrace jsou již na cestě

Všem zákazníkům a obchodním partnerům přejeme krásné Vánoce a v roce 2024 pevné zdraví a 366 klidných a spokojených nocí na našich matracích.

 • Doprava zdarma nad 2000Kč
 • Polštářek zdarma ke každé matraci
doprava zdarma
Expedujeme do 5 prac. dní
+ Polštářek zdarma
matrace CUPRA ProMed
   Český výrobek firmy MPO

Luxusní taštičková matrace CUPRA PROmed

Vysoká taštičková matrace s pamětovou pěnou s obsahem molekul mědi a koňskou žíní vytváří pro Váš spánek a odpočinek dokonalé prostředí. Matrace Cupra PROmed je vhodná pro aktivní lidi, sportovce a pro ty, kteří se v noci více potí.

Popis
Jaký potah?
Balení
Recenze
Matrace na míru
Popis

Jak je produkt Luxusní taštičková matrace CUPRA PROmed vyroben?

Věděli jste, že každý člověk při spánku vypotí až 500 litrů potu ročně? Pokud se potíte více než je běžné, toto je matrace šitá vám na míru. Matrace CUPRA PROmed je konstruovaná právě s ohledem na maximální hygienu lůžka u vysoce se potících spáčů.

5x PRO pro maximální hygienu vašeho lůžka pro potící se spáče:

 1. EXTRA vysoká výška PRO maximální vzdušnost - čím vyšší matrace je, tím více vlhkosti absorbuje a tím rychleji větrá. 28cm matarce CUPRA PROmed je naše nejvyšší matrace.
 2. ULTRA-prodyšný materiál PRO maximální prodyšnost - základ maximálně hygienického lůžka je použití maximálně prodyšných materiálů, aby matrace co nejsnadněji vlhkost absorbovala, ale také aby se během dne následně vlhkost z matrace co nejsnadněji odpařila. Proto jsme pro matrace CUPRA PROmed použily ty nejprodyšnější materiály. Naprosto nejprodyšnější - ULTRA-prodyšný materiál pro matrace jsou mikropružiny či v tomto případě mikrotaštičky. U mikrotaštišek, kterých je 480 ks/m2, většinu materiálu totiž tvoří vzduch. A ten je už ze své podstaty nevzdušnější:)
 3. Koňské žíně PRO vzdušnost a tuhost - dalším nejvzdušnějším materiálem pro matrace jsou pravé koňské žíně, které v noci velmi dobře absorbují vlhkost a přes den kvůli perfektní příčné vzdušnosti pomáhají co nejrychleji odvětrat vlhkost boky ven z lůžka. Koňské žíně navíc dodávají matraci požadovanou tuhost, která by mohla u takto vysoké matrace působit až nepříjemně.
 4. Paměťová pěna s mědí PRO hygienu a pohodlí - největší inovací této matrace je právě paměťová pěna s ionty mědi. Díky této pěně je matrace CUPRA PROmed velmi pohodlná, ale hlavně ionty mědi snižují povrchové elektromagnetické napětí a to v kombinaci s antibakteriálními vlastnostmi iontů mědi pomáhá likvidovat prakticky vše živé, co by se mohlo ve vaší matraci kvůli zvýšené vlhkosti uhnízdit a množit a následně ubližovat vašemu zdraví.
 5. Perfektní termoregulace PRO snížení potivosti - pokud se více potíte, základ je, aby vaše matrace situaci ještě nezhoršovala. Nadměrná potivost při spánku může být zapříčiněna i právě tím, že se spáč kvůli špatnému odvodu vyšší tělesné teploty přehřívá a to vede ke zvýšení potivosti. Správně konstruovaná matrace pro vysoce se potící spáče musí vyšší tělesnou teplotu spáče odvést a odvětrat. Měď má dokonalé termoregulační vlastnosti - odvede vaši nadměrnou teplotu do vysoké vrstvy pružin, které ji odvětrají.

Pokud tedy trpíte nadměrnou potivostí a hledáte tu nejlepší matraci pro vás, už nehledejte. Našli jste ji.

materiály Koňské žíně

Koňské žíně - lehká prodyšná deska, odvádí vlhkost a dodává oporu tělu

materiály med

Paměťová pěna s obsahem molekul mědi - antibakteriální pěna s termoregulačními schopnostmi

tuhost matrace střední

4
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)

počet zón 5 zón

počet zón

výška matrace 28 cm

výška matrace

nosnost matrace do 130 kg

nosnost matrace

podložka rošt, pevná podložka

vhodná pro rošt, pevná podložka

zdravotní matrace doporučeno ortopedem

zdravotní matrace

prodloužená záruka záruka 5let

prodloužená záruka

Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

5 zónový systém Luxusní taštičková matrace CUPRA PROmed

v kombinaci s použitými materiály optimalizuje pozici těla při spánku pro odpočinek a uvolnění po celodenní námaze

Výška jádra Luxusní taštičková matrace CUPRA PROmed

Orientační výška matrace: 28 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spolehněte se na nás

Při konstrukci každé matrace uvažujeme vždy o její funkci a konzultujeme s ortopedy, abychom mohli dosáhnout nejlepších podmínek pro pohodlný spánek a lepší probuzení do každého nového dne.

Česká rodinná výroba

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce.Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. více info

Spolehněte se na nás
Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na naši přírodu a její budoucnost.
Všechny odpady z materiálů třídíme pro ekologickou likvidaci. Naši zaměstnanci jsou nabádání k úspoře energie. Také naši výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je zcela zdravotně nezávadné a vyráběno s certifikací.

Matrace pro přepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Parametry
doporučené propro starší a dlouhodobě ležící, partnerské matrace, pro bolavá záda a klouby, pro děti, pro dospělé, pro mladé a studenty, pro seniory
materiályKoňské žíně, med
tuhost matracestřední
počet zón5 zón
oblíbená polohana boku, na břichu, na zádech
výška matrace28 cm
nosnost matracedo 130 kg
podložkarošt, pevná podložka
vaše váha0 - 70 kg, 101 - 110 kg, 111 - 120 kg, 71 - 80 kg, 81 - 90 kg, 91 - 100 kg
dárekPolštářek zdarma
dopravazdarma
zdravotní matracedoporučeno ortopedem
z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)4
prodloužená zárukazáruka 5let
rozsah výškavysoká 21cm +
typ matracematrace s koňskými žíněmi, matrace s mědí a stříbrem, matrace z paměťové pěny, pružinové matrace, taštičkové matrace
Jaký potah?
Damašek Prošitý

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.

pratelný na 40° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičcenebělit alergicky neutrální Zipem opatřený potah
Potah Medico

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Easy Clean

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Aloe Vera

Potah Aloe Vera – Látka potahu je prošitá vrstvou PES rouna. Do vláken potahové látky jsou vetkány výtažky z rostliny Aloe Vera, které mají antibakteriální účinky a zároveň posilňují relaxační efekt spánku. Jedná se o funkční potah, který je vhodný pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Potah je opatřen zipem pro snadnou manipulaci a s možností rozdělit potah na 2 části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Eco Spirit

Potah Eco Spirit – potah je prošit speciálním dutým polyesterového vláknem SIMACO®. Potah je hypoalergenní, bez chemických přísad a zamezuje množení roztočů, bakterií, hub a dalších mikroorganismů. Tento potah současně umožňuje odvádět vlhkost vylučovanou během spánku. Výhodou materiálu je jeho rychlá vysychavost a příjemný povrch na dotek. Matracový potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej tedy rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, přičemž se zachovají veškeré hygienické podmínky.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Silveractive

Potah Silveractive – jedná se o luxusní matracový potah s obsahem molekul stříbra, které zamezují tvorbě škodlivých bakterií. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vzniku nepříjemného zápachu. Tento potah je prošit sedmidutinovým vláknem s výbornou tepelnou izolací. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Potah Health Care

Potah Health Care – jedná se o vodonepropustný froté potah, který ochrání matraci před protečením tekutin. Tento potah zároveň propustí vodní páru, a tak umožňuje matraci „dýchat“. Matracový potah je velmi diskrétní, opatřený zipem. Může se vyvařovat a prát až na 95°C, je také alergicky neutrální.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce -vyrobek sušit při běžné teplotě nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Zdravotní

Zdravotnický potah – látka potahu je opatřena speciálním zátěrem, díky kterému je látka vodonepropustná. Potah však propustí vodní páru, tím umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vysoký komfort ležení. Materiál je omyvatelný, pratelný na 95°C, nehořlavý, odolný plísním a bakteriím. Je možné potah desinfikovat pomocí běžných desinfekčních prostřeků.

pratelný na 95° možno chemicky čistit Nelze sušit v sušičce nebělit Voděnepropustný, paropropustný alergicky neutrální 
Potah Bamboo

Potah Bamboo Díky potahu Bamboo s vysokým podílem přírodní viskozy výborně reguluje vlhkost. Obsahuje celulozu ze 100% přírodního bambusu. Potah je pratelný až na 60 °C a opatřený děleným zipem pro snadné praní.

pratelný na 60° možno chemicky čistit Výrobek sušit při běžné teplotě nebělit alergicky neutrální dělitelný potah na dvě části
Balení

Balení a přeprava matrací

Matrace balíme speciálním komprimovacím strojem do kompaktních balíků, které se snadno přenáší až na místo určení - do Vaší postele.

Balík je opatřen pevnou fólií proti ušpinění při přepravě, a popruhy pro snadnější manipulaci.

Balík po doručení opatrně rozstřihněte a nechte matraci, aby nabrala zpět svůj objem, cca do 12 hodin je matrace připravena pro použití.

Součástí balení je i návod na údržbu matrace.

Pokud není uvedeno jinak balení obsahuje anantomický polštářek jako dárek. Je zabalen uvnitř a nemusí být na první pohled vidět.

1. Matrace zabalíme a zkomprimujeme
2. Komfortně dopravíme až k Vám domů
3. Jednoduše a opatrně matraci rozbalíte
4. Matrace se vrátí do původního tvaru
Recenze
Martin O.

Opravdu kvalitní matrace

Jsme nadšeni z toho, jak skvěle je matrace zpracována. Má pevné okraje takže si můžete na ně pohodlně sednout a nesklouznete. Mám dlouhodobě problémy se zády, takže to abych se dobře vyspal a hlavně odpočinul aspoň v noci je pro mě základ. Tato matrace je již druhá na další postel takže z naší strany dlouhodobá spokojenost.

MB

MB

kvalitní vysoká matrace
kvalitní potah
dopurucuji

Michal

¨

Matraci nás zaujala na prodejně v Brně. Měl jsem trochu strach z pružinové matrace, ale nemám čeho litovat. Jsme nadšení a doporučíme dále.

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Luxusní taštičková matrace CUPRA PROmed

Luxusní taštičková matrace CUPRA PROmed

Vysoká taštičková matrace s pamětovou pěnou s obsahem molekul mědi a koňskou žíní vytváří pro Váš spánek a odpočinek dokonalé prostředí. Matrace Cupra PROmed je vhodná pro aktivní lidi, sportovce a pro ty, kteří se v noci více potí.

* Povinná pole
Matrace na míru

Potřebujete vyrobit matraci na míru?

Všechny matrace vyrábíme u nás, proto pro nás není problém vyrobit Vám matraci v požadovaném rozměru a to bez příplatku.

 • 1. Na detailu jakékoliv matrace u výběru rozměru zvolte "na míru"
 • 2. Vyplňte požadovaný rozměr matrace
 • 3. Systém Vám vypočte cenu Vaší nové matrace
 • Pak již stačí pouze přidat do košíku a objednat

Dodání vyrobené matrace je stejné jako u standardních rozměrů matrace.

Potřebujete atypicky tvar, či výšku?

Pokud potřebujete atypicky tvar, například tvar kruhu, neváhejte nám napsat

Kontaktní formulář

České matrace MPO také můžete koupit v

85 kamenných prodejnách po celé ČR